reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mój syn też mocno ruchliwy ale najgorsze jest ucisk na pęcherz. Nie wiem czy głową uciska czy rączkami ale mam momenty, że mam uczucie, że zaraz się prosiłam a najczęściej spotyka to jak jestem poza domem [emoji23]
 
reklama
u mnie na 8 styczen z miesiączki ale cesarka planowana na 2 styczen a teraz z usg mi wyszlo 29 grudzień , ale nie chce w grudniu urodzić .. ale co bedzie to bedzie ... mi teraz polozna powiedziała ze termin porodu wedlug usg liczy sie do 8 tygodnia ciąży bo u kazdej mamy do 8 tygodnia dziecko rosnie tak samo ja mam pierwsze usg na 7 styczeń

Też mam termin z OM na 7 stycznia, a z I usg na 2 stycznia [emoji6]
U mnie trzecia ciąża [emoji2]
 
Mój to tak wariuje ciągle w tym brzuchu że masakra, a teraz jakoś wyjątkowo z wieczora mnie rozbolało wszystko i już leże, po całym dniu mam ten brzuch taki ciezki i spięty[emoji52]
 
co do chodzenia to prawda mi jest najgorzej buty ubrać i kurtkę zapiąć bo brzuszek. A mały mało co śpi , jest strasznie ruchliwy :) noce są średnio przespane . a w dzień tez nie można za bardzo odpocząć ..

Albo założyć skarpetki [emoji87]Ja to już dawno kurtki nie dopinam,musiałam sobie kupić w ciuchach taką tanią zimówke żeby jakoś przetrwać te zimowe miesiące [emoji6]Mój brzdąc najbardziej buszuje w nocy,czasami aż brzuch mnie boli z tego jego wypinania a w dzień jest grzeczny jak aniołek [emoji56]
 
Albo założyć skarpetki [emoji87]Ja to już dawno kurtki nie dopinam,musiałam sobie kupić w ciuchach taką tanią zimówke żeby jakoś przetrwać te zimowe miesiące [emoji6]Mój brzdąc najbardziej buszuje w nocy,czasami aż brzuch mnie boli z tego jego wypinania a w dzień jest grzeczny jak aniołek [emoji56]
Oby po porodzie tak nie było [emoji6]
 
reklama
Do góry