reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mam tak samo, zawsze wracam z siatką ubrań dla syna [emoji23]
Ja jakoś nie mam weny na zakupy, kupuję to co konieczne. Noszę ciuchy sprzed ciąży - bluzki, spodnie na gumkę, sukienki. Kupię sobie na jesień rajstopy i legginsy ciążowe, ale chyba na allegro. Płaszcz mam oversize'owy, o kurtce na zimę nawet nie myślę.

U nas ciągle pozostaje kwestia mebli, muszę zaprojektować od nowa sypialnię. :/ Nie wiem sama czego chcę. Jeśli macie jakieś fajne inspiracje na małą sypialnię z kącikiem dla bobo to podrzućcie proszę. :D To co znajduję w sieci nie zmieści się na moim metrażu. :D
 
reklama
To są teraz bardzo popularne imiona. Antoniego, Stasiek itp. ale co lepsze ostatnio na placu zabaw z moim synkiem bawiła się dwuletnia WŁADZIA! To dopiero rzadkie imię, Władysława
emoji23.png
Moja znajoma dala corci na imię Halszka ☺️ludzie na początku to pytali czy to imię czy nazwisko po mężu;)a poza tym to dużo przynajmniej w moim otoczeniu jest Matyld i koleżanka dała corci Luslawa - zdrobniale Lusia się mi podoba ale Luslawa to już nie
 
My przy pierwszym dziecku nie mieliśmy problemu z imieniem i teraz tez nie mieliśmy bo ja chce dla chłopca Paweł a dla córki Julia i któregoś dnia jedziemy z mężem a on mówi co ja myślę żeby syna nazwać Paweł a córkę Julia [emoji23] ja mówię że chyba czytał mi w myślach [emoji4]
 
My przy pierwszym dziecku nie mieliśmy problemu z imieniem i teraz tez nie mieliśmy bo ja chce dla chłopca Paweł a dla córki Julia i któregoś dnia jedziemy z mężem a on mówi co ja myślę żeby syna nazwać Paweł a córkę Julia [emoji23] ja mówię że chyba czytał mi w myślach [emoji4]
Super że się tak dogadaliscie. U nas przy pierwszym imię jakoś tak naturalnie przyszło. Oglądałam w TV relacje że święta Patryka i stwierdziłam czemu nie. Napisałam do męża smsa "może Patryk?" A ten stwierdził że to dobry pomysł. Wcześniej nie mogliśmy jakoś dojść do porozumienia, bo każdy obstawał przy swoim typie. Teraz każdy zrobił listę potencjalnych imion i wybraliśmy to co się pokrywało czyli Artur:) Zobaczymy czy się utrzyma bo do porodu jeszcze sporo czasu;) Nam zależało żeby imię nie było bardzo popularne. Ja mam bardzo popularne i od przedszola aż do studiów w mojej grupie/klasie były 2-3 osoby o takim samym imieniu.
 
Ja jakoś nie mam weny na zakupy, kupuję to co konieczne. Noszę ciuchy sprzed ciąży - bluzki, spodnie na gumkę, sukienki. Kupię sobie na jesień rajstopy i legginsy ciążowe, ale chyba na allegro. Płaszcz mam oversize'owy, o kurtce na zimę nawet nie myślę.

U nas ciągle pozostaje kwestia mebli, muszę zaprojektować od nowa sypialnię. :/ Nie wiem sama czego chcę. Jeśli macie jakieś fajne inspiracje na małą sypialnię z kącikiem dla bobo to podrzućcie proszę. :D To co znajduję w sieci nie zmieści się na moim metrażu. :D
Ja póki co w sukienkach letnich i jest ok, kupiłam jeansy i 2 pary leginsow w Lidlu na jesień i zimę, też nie szaleje. No i hm na pezecenach 4 bluzki takie dłuższe i to koniec moich zakupów bo to bezsensu na 4 ,5 miesiąca kupować coś jeszcze
 
reklama
Do góry