reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty


31.08:
@Camilla29love wizyta,
@Aneta15 wizyta,
@Mysecka wizyta

03.09 - @Tasza wizyta, @martag86 wizyta, @justys0702 połówkowe, @Inka91 połówkowe, @alla31 połówkowe
04.09 - @bojąca połówkowe, @Linoone połówkowe, @Malwina1985 wizyta
05.09 - @magda.lena91 wizyta
06.09 - @kropka4x4 wizyta, @Karolka2604 połówkowe,
07.09 - @arielka94 wizyta, @Anga79 wizyta
10.09 - @Margot86 wizyta
11.09 - @bojąca wizyta, @Kuskus wizyta, @Kicia_83 połówkowe, @aniulla wizyta
12.09 - @Cleopatra_83 połówkowe, @aniulla połówkowe
13.09 - @Malwina1985 połówkowe, @arielka94 połówkowe, @violetta.sc połówkowe, @Justi31 połówkowe, @Olusiaczek19 wizyta
14.09 - @madzialeenka84 połówkowe
17.09 - @violetta.sc połówkowe, @paulenka91 wizyta, @Asia92 wizyta
18.09: @madzialeenka84 wizyta, @marzenka1810 - wizyta
19.09 - @Tasza połówkowe, @Talka92 - wizyta @Justyna16235 wizyta, @Misza95 wizyta
20.09 - @Asiula86 połówkowe, @Kicia_83 wizyta, @Michalina2018 wizyta
24.09: @sweetdream09 - wizyta
25.09 - @kropka4x4 połówkowe, @Dariana wizyta, @reqiem wizyta @Kokoszka356 wizyta

Piszcie swoje wizyty to dopisze [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki. Jakby było trzeba coś dopisać/zmienić to prosze o info to dopisze.
Dodałam na życzenie rybryke imie dla dzidziusia, więc piszcie swoje potencialne [emoji4]

Dziewczyny kciuki za wizyty i czekamy na relacje!
[emoji173][emoji171][emoji169][emoji170][emoji172][emoji173]

Kciuki za wizyty [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] robie podejście numer dwa do lekarza [emoji4] dzisiaj jest na 100% tylko nie mój. Niech mnie zbada robi usg wypisuje zwolnienie i idę do pracy zanieść. ......juz się boję ale musze [emoji54]
Mąż mi dzisiaj rano mówi żebym powiedziała lekarzowi żeby nie mówił jaka płeć bo chce poznać razem ze mną w przyszły czwartek i synek tez jedzie z nami już się doczekać nie może [emoji4] miłego dnia kochane i napisze po wizycie [emoji4]
Powodzenia ;) czekamy na dobre wiadomości
 
Niestety ale nic wam nie napisze odnośnie dzidziusia bo lekarz który dzisiaj przyjmował - przyjmował taśmowo każda pacjentka po 2 minuty i następna. Przyszła kolej na mnie usiadłam i tłumacze ze jestem bo w środę nie było mojej pani doktor i to jest wizyta kontrolna po szpitalu. Kazał mi iść na fotel zbadał ręką i zapytał czy juz czuje ruchy mówię że tak, kazał mi się ubrać. Usiadłam znowu przy biurku on mówi że wszystko pozamykane wiec jest ok. Ja mówię a usg???? A on że mi nie zrobi tylko mam przyjść za dwa tygodnie do swojej lekarki i ona mi zrobi! Ja mówię ale panie doktorze jestem po szpitalu! Nawet pan nie sprawdzi tętna ani czy nie ma znowu jakiegoś krwiaka???? Na co o ze nie. Mam przyjść za 2 tygodnie do swojej lekarki i ona mi wszystko zrobi! Ku**a jak można odmówić badania usg pacjentce która kilka razy leżała w szpitalu z krwiakiem i zagrożeniem poronienia! !! Wyszlam i wróciłam do rejestracji po zwolnienie i prawie się popłakałam a położna pyta czy zbadał mnie? Ja mówię Tak wsadził palca i tyle!!! Żadnego usg nawet tentna nie sprawdził! Ona takie oczy i tylko powiedziała "bez komentarza " za co mu do cholery płacą! Żebym ja się prosiła o usg a on odmawia mimo że ma podstawy do sprawdzenia czy wszystko jest dobrze !!!!
Dobrze ze w czwartek mam usg połówkowe w Szczecinie to wtedy się wszystkiego dowiem ale tak jak on traktuje pacjentki to się w głowie nie mieści. I dostałam śmieszne zwolnienie na 2 tygodnie [emoji53]
Zgłosze całą sytuację jeszcze mojej lekarce prowadzącej za 2 tygodnie!!!!
 
Serio mówię wam jak mi się przykro zrobiło [emoji53] żebym ja prosiła lekarza o usg bo mam wskazanie po szpitalu a on bezczelnie odmawia i każe przyjść za 2 tygodnie do swojej lekarki.
 
Kurcze faktycznie jakiś bez sensu ten lekarz, ja rok temu też byłam u lekarza na kontrolę i cytologię i bo nie mialam nadal okresu jak skonczylam karmic córcie.Robimi to USG , każuje to na ten bok się przewracać to na drugi, to ręce pod tyłek i w końcu mówi mi tak: "wie Pani co nie widzę Pani jajnika ale ma Pani go tak i tam ok jest tak?? " o_O także zdarzają się tacy "wyjatkowi" lekarze
 
Ostatnia edycja:
Niestety ale nic wam nie napisze odnośnie dzidziusia bo lekarz który dzisiaj przyjmował - przyjmował taśmowo każda pacjentka po 2 minuty i następna. Przyszła kolej na mnie usiadłam i tłumacze ze jestem bo w środę nie było mojej pani doktor i to jest wizyta kontrolna po szpitalu. Kazał mi iść na fotel zbadał ręką i zapytał czy juz czuje ruchy mówię że tak, kazał mi się ubrać. Usiadłam znowu przy biurku on mówi że wszystko pozamykane wiec jest ok. Ja mówię a usg???? A on że mi nie zrobi tylko mam przyjść za dwa tygodnie do swojej lekarki i ona mi zrobi! Ja mówię ale panie doktorze jestem po szpitalu! Nawet pan nie sprawdzi tętna ani czy nie ma znowu jakiegoś krwiaka???? Na co o ze nie. Mam przyjść za 2 tygodnie do swojej lekarki i ona mi wszystko zrobi! Ku**a jak można odmówić badania usg pacjentce która kilka razy leżała w szpitalu z krwiakiem i zagrożeniem poronienia! !! Wyszlam i wróciłam do rejestracji po zwolnienie i prawie się popłakałam a położna pyta czy zbadał mnie? Ja mówię Tak wsadził palca i tyle!!! Żadnego usg nawet tentna nie sprawdził! Ona takie oczy i tylko powiedziała "bez komentarza " za co mu do cholery płacą! Żebym ja się prosiła o usg a on odmawia mimo że ma podstawy do sprawdzenia czy wszystko jest dobrze !!!!
Dobrze ze w czwartek mam usg połówkowe w Szczecinie to wtedy się wszystkiego dowiem ale tak jak on traktuje pacjentki to się w głowie nie mieści. I dostałam śmieszne zwolnienie na 2 tygodnie [emoji53]
Zgłosze całą sytuację jeszcze mojej lekarce prowadzącej za 2 tygodnie!!!!
Współczuję, człowiek się martwi a beznadziejny typ ma wszystko gdzieś. Ciężko go nazwać lekarzem.
 
Dziewczyny to jest masakra ja pojechałam na Ip na samym początku ciąży parę dni po tym jak się dowiedziałem że oczekujemy bejbika bo zaczęłam krwawic i ból brzucha i krzyża lekarz zaczął mnie badać i mówi ale ja pęcherzyka nie widzę o moment jest o jeny wg okresu kiepsko jest o 3/4 za małe nic z tego nie bd proszę czekać na poronienie albo bd ciąża obumarla A i nie wykluczam ciąży pozamacicznej nie widzę powodu aby zostawić Panią w szpitalu proszę jechać do domu i czekać do następnej wizyty u lekarza nawet mi leków nie wypisal. Ja tak wtedy płakałam..... zero wyczucia
 
reklama
A na dodatek mąż za granicą i byłam z Tym sama:( A on nawet nie mógł mnie przytulić dlatego teraz tak bardzo się boje i panikuje. I teraz też jak bylam na ip oni nic nie widza tak samo jak teraz przyjaciółka nie wiedzą od czego krwawi A my się tak zamartwiamy... teraz mam takie myślenie że chce chociaż mieć to jedno dziecko aby dobrze bylo
 
Do góry