reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Mniam [emoji106] [emoji2] wyglada wyśmienicie a co tam takiego ciemnego dałaś. Ja robię sałatkę z pekinką lub lodową na wierzchu a tu coś nowego
Ale mi smaka narobiłaś chyba w weekend zrobię praktycznie wszystkie składniki mam na działce, pierś w zamrażarce [emoji6]
No ja zmieniłam kolejność, sałatę dałam do środka, a te ciemne to fasola czerwona, my bardzo lubimy [emoji5]
 
Cześć dziewczyny [emoji4] robie podejście numer dwa do lekarza [emoji4] dzisiaj jest na 100% tylko nie mój. Niech mnie zbada robi usg wypisuje zwolnienie i idę do pracy zanieść. ......juz się boję ale musze [emoji54]
Mąż mi dzisiaj rano mówi żebym powiedziała lekarzowi żeby nie mówił jaka płeć bo chce poznać razem ze mną w przyszły czwartek i synek tez jedzie z nami już się doczekać nie może [emoji4] miłego dnia kochane i napisze po wizycie [emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] robie podejście numer dwa do lekarza [emoji4] dzisiaj jest na 100% tylko nie mój. Niech mnie zbada robi usg wypisuje zwolnienie i idę do pracy zanieść. ......juz się boję ale musze [emoji54]
Mąż mi dzisiaj rano mówi żebym powiedziała lekarzowi żeby nie mówił jaka płeć bo chce poznać razem ze mną w przyszły czwartek i synek tez jedzie z nami już się doczekać nie może [emoji4] miłego dnia kochane i napisze po wizycie [emoji4]
Trzymamy kciuki [emoji8]
 
Do góry