reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja jestem w 17 tyg. i nadal nic nie czuję, trosze mnie to martwi i przed każdą wizytą panikuje czy wszystko jest ok.

Byłam dziś u lekarza też mam 17 tydz lekarz pytał czy czuje już ruchy ja mowilam że wczoraj takie pukniecie mi się wydaje że poczułam lekarz na to że jak to pierwsza ciąża to pewnie dopiero za około tydzień poczuje w 18 tyg A jak nie to koło 20 także powiedział że od tygodnia do trzech także już nie bawem i my będziemy cieszyć się ta chwila:) także spokojnie każdy organizm jest inny
 
Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku i na 100% będzie chłopak! :D Bardzo się cieszę, bo będzie parka :) Polówkowe mam 13 września, bardzo proszę o dopisanie.

Co ciekawe przy córeczce miałam ładną cerę i włosy, a teraz przy chłopcu buzia cała w krostach i włosy takie średnie. Także zabobony niekoniecznie się sprawdzają ;)
 
Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku i na 100% będzie chłopak! :D Bardzo się cieszę, bo będzie parka :) Polówkowe mam 13 września, bardzo proszę o dopisanie.

Co ciekawe przy córeczce miałam ładną cerę i włosy, a teraz przy chłopcu buzia cała w krostach i włosy takie średnie. Także zabobony niekoniecznie się sprawdzają ;)
Gratuluję synka ![emoji7]
Co do zabobonów zgadzam się to bzdura ,ja też będę miała syna i mam twarz w krostach, bolesnych gulach... Nigdy nie miałam takich problemów dlatego dla mnie to jest jakaś masakra ,ale dla mojego synusia zniosę wszsytko [emoji1]
 
Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku i na 100% będzie chłopak! :D Bardzo się cieszę, bo będzie parka :) Polówkowe mam 13 września, bardzo proszę o dopisanie.

Co ciekawe przy córeczce miałam ładną cerę i włosy, a teraz przy chłopcu buzia cała w krostach i włosy takie średnie. Także zabobony niekoniecznie się sprawdzają ;)
Gratuluję [emoji4]
 
Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku i na 100% będzie chłopak! :D Bardzo się cieszę, bo będzie parka :) Polówkowe mam 13 września, bardzo proszę o dopisanie.

Co ciekawe przy córeczce miałam ładną cerę i włosy, a teraz przy chłopcu buzia cała w krostach i włosy takie średnie. Także zabobony niekoniecznie się sprawdzają ;)

gratuluję synusia ... tez mam buzię w krostkach niestety a też będę miała syneczka ale dam rade dla niego
 
reklama
Do góry