reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

Marzena, Mariika bardzo ładne te tuniko-sukienki :)

A ja się pochwalę naszą choinką :-)

choinka.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Choinka śliczna. Oo i widzę już jakieś prezenty pod nią :) też wstawię wieczorem zdjęcie mojej, będzie jak zawsze w różnych kolorach. jeszcze będziemy z ubierać drzewko rosnące w ogrodzie ;-)
 
Och jaka tu cisza!!! Święta, Święta i po Świętach. Objedzone, zaprezentowane a choinka czeka na kolędę i tyle :D

A jak z Sylwestrem? wychodzicie gdzieś balować? Mój A postanowił zaszaleć w tym roku jeszcze (bo za rok to pewnie u nas w domu poimprezujemy) i jedziemy w góry pobliskie na cały "turnus" bo zaczynamy już w czwartek imprezą wieczorem na dworze - grill, grzeniec, muzyka. Potem nocleg w ośrodku i śniadanie w piątek. Wieczorem bal Sylwestrowy. A w sobotę kolejny wieczór z kapelą góralską, oscypki, chleb ze smalcem, ogóry i kiełbachy. Powrót do domu w niedzielę po śniadaniu. Tylko oczywiście nasze dziecię musi być chore, teściowa od wczoraj ma gorączkę bo jest przeziębiona (ma zostać z Paulą), szwagierka to samo, mnie piecze gardło i mam chrypkę, kolega z paczki gorączkuje pod 40 bo ma mega zapalenie oskrzeli. Ktoś powinien do kompletu dostać biegunki. Fajnie nie? ale damy radę :D
 
reklama
My też siedzimy w domku... Jakoś w tym roku nie mam ochoty ani mocy nigdzie wychodzić:(

Marzenka a Ty jeszcze trochę szpital otworzysz :):)
 
Do góry