reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

reklama
oryginalnie:tak:

ja to się boję jak dzici będaw wieku 3 i 5 lat i zaczną mi zawieszać łańcuchy z wycinanki.. już mi się płakać chce;-):-D
bo ja lubię taka elegancką bardziej..
a jak widziałam u znajomej z takimi właśnie ozdobami zrobionymi przez dzieci to się załamałam że i mnie to czeka:-D:-D:-D
 
My ubieraliśmy wczoraj i prawie udusiłam swoje dziecko bo wieszała sobie bombeczki z czekolady niemal na jednej gałązce wszystkie 4 paczki. A co tam. Dla niej było ładnie. Tylko matka się czepiała, niedobra. Kamcia ja się powoli godzę z tym, że choinka narazie będzie mniej zgodna z moimi ideałami. Zwłaszcza jak mi dziecię znosi od babci jakieś ozdoby czy bombki nie do "pary" bo babcia jej dała, żeby sobie zawiesiła grrrrr. Za to światełka zakładam JA i JA wybieram kolor i są MOJE hahaha (tak po diabelsku się śmieję):evil:
 
ja też uwielbiam dużo swiatełek o tak , tyle że u nas jedne się spaliły niebieskie:dry:
więc sa jedne 80 szt i 200 białych które są tak słabe że ledwo je widać:wściekła/y:
ale na nowe w tym roku zabrakło funduszy:zawstydzona/y: więc nie bedzie aż taka oświetlona..
ale za rok.. to bedzie choinka:-D dam z 200 tych diod niebieskich to będzie widać na odległość...:-p

marzena a gałązka się nie urwała?? hihi

dom też mi się taki marzy:tak:
 
Na naszej metrowej choince jest 300 światełek to chyba dobra ilość:-D

Jak na razie udało mi się uniknąć papierowych ozdób też ich nie znoszę hihihihihihihi
 
no my na 1,70 mieliśmy 480 światełek w zeszłym roku:-D w tym o 200 mniej i strasznie to widać:-p

yhhh jak ja będe zmuszona do papierowych ozdób to kupię dzieciom choinkę do ich pokoju i niech sobie stroją:-p a ja ubiorę tą do salonu:-D
 
Co do dziecięcych ozdóbek to zawsze można dziecku do pokoju kupić małą sztuczną choinkę i tam niech sobie wiesza co dusza zapragnie. Wilk syty a nasze drzewko nietknięte.
A mi trochę nastrój świąteczny prysł bo babcia zaniemogła, nie wstaje z łózka, nawet nie siada. Na chwilę obecną nie ma szans żeby na wigilię ją przywieźć. No a święta świętami a na co dzień też już nie wystarczy żeby codziennie u niej być. Rodzice pewnie będą musieli ją wziąć do siebie, a wiem jak ich to wykończy bo już to przeżywaliśmy. A wtedy chociaż babcia sama siedziała. Najgorsze że w żaden sposób nie mogę im pomóc poza wsparciem duchowym i strasznie mnie to dołuje :-( Mam nadzieję ze się babci poprawi, bo zupełnie sobie tego nie wyobrażam na dłuższą metę...
Przepraszam, ale musiałam się trochę wyżalić. A teraz biorę się w garść już bo i tak nic na to nie poradzę.
 
salsera wiem co czujesz miałam podobną sytuacje , moja babcia
[*] jak już traciła pamięć i równowagę w chodzeniu to ciotka oddała ją do moich rodziców mój tato a jej zięć opiekował się nią potem moja mamuś poszła na świadczenia przed emerytalne i opiekowała się babcią niestety nikt poza tata nie pomagała jej w opiece ja mieszkałam 150 km od Torunia także czasami w weekend coś tam pomogłam, i strasznie mnie to denerwowało .
3 maj się robaczku będzie dobrze
 
reklama
Salsera trzymam kciuki ,żeby babci się poprawiło. Nie dołuj się tak pamiętaj że to dzidziulkowi szkodzi!
 
Do góry