reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

a ja mam problem z prezentami... Pierwszy raz jedziemy na święta do rodziny męża, to będzie trudna przeprawa dla mnie jak zwykle zresztą. W dodatku jestem pierwszą ciężarną w ich rodzinie od daaawna. Mój mąż jest najmłodszy, a jego rodzeństwo nie ma dzieci... Cisza, spokój, sami dorośli. Dla mnie to nie do wytrzymania, bo u nas zawsze gwar i pełno maluchów biegających pod nogami... No i właśnie muszę sprawić upominki dla wszystkich wybrednych tam, bo mój mąż wierzy w moje siły i sam sobie główki nie zawraca, a ja w tym roku jakoś weny nie mam i kasy zbyt wiele też nie...
 
reklama
Vikamcia ładna choineczka, u mnie jeszcze stoi na dworku, ale niebawem też ją wniesiemy i wystroimy-mówię "my",bo zawsze ubieram ja z mężem, a w tamtym roku to Gabi nawet rwała się do pomocy,więc w tym roku nasza trójeczka będzie zdobić drzewko.
Prezentów już część kupiłam, jupi ;-) ale na łowy świąteczne jeszcze pojedziemy w tygodniu
 
persefona my też zawsze razem ubieramy:tak:
w tym roku my ubieralismy a Vi ściągała bombki:-Dwięc było wesoło.. hehe

sama zobacz jaka z niej rozrabiaka jak zabiera bombki:-D jedną za drugą;-)
ale nie powiem bo również podawała nam wszystkie żebyśmy zakładali
DSCF5487.jpgDSCF5495.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kamcia super!!!! Ale teraz poszczułaś nas (te co jeszcze nie mają) Ja jeszcze czekam aby mi pomarańcze wysuszyły sie i też będę u siebie ubierała.
 
Kamcia - piękna choineczka :-)
My niestety w tym roku bez choinki, za to wczoraj pomagaliśmy mojej mamie przystrajać mieszkanko ;-), Już nie mogę doczekać się większego, gdzie na Święta postawimy ogromniastą choinę.
 
Witam Majóweczki, idąc śladami naszej moderatorki zamieszczam poniżej zdjęcia naszej pierwszej wspólnej choineczki:
DSC01795.jpgDSC01799.jpg

U mnie już świątecznie!!!!

Jakość zdjęc jest nienajlepsza ale to foto z komórki, zresztą czhodzi o całokształt a nie detale.
 
Ivana - choinka cudo. Bardzo mi sie podoba, uwielbiam te kolory na choince bordo i zloto to moi faworyci. Bardzo fajnie wyglada tez ta wstazka (czy co to tam jest) zamiast tych tradycyjnych lancuchow.
Ja w tym roku to tylko jakis niewielki stroik zrobie do pokoju, bo mieszkamy u tesciow i tesciowa ubiera u nich duza choinke. Ale mam nadzieje ze w przyszlym roku poszaleje, bo moze juz bedziemy w nowym domku mieszkac:)
 
ivana bardzo ładna choinka, jak na nia patrzę to az nie mogę się doczekac strojenia swojej, ale na to musze poczekać do soboty.
 
reklama
Tak wisienka87 dobrze zauważyłaś, na choince zamiast łańcucha jest taka dekoracyjna wstążka świateczna. W rodzinnym domu zawsze chciałam mieć czerwono złotą choinke ale mojej mamie było szkoda wyrzucać stare kolorowe ozdoby i wszystko od nowa kupować tylko w dwóch kolorach, a teraz po ślubie to mogłam sobie na takie drzewko pozwolić.
 
Do góry