reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

no własnie mój lubi filmować, i cały czas filmował też a to aparatem a to telefonem..
aparat mamy bardzo dobry i filmiki wychodzą rewelacja..
i jak cały czas mi gadał ze musimy kupić sobie kamerę to mu kupiłam w prezencie, dobrą i drogą:tak:
mam znajomego co pracuje w sklepie z aparatami i kamerami i mi wybrał dobrą kamerę, jednak jest mało używana:sorry:

jasne że wasza sprawa, chciałam tylko doradzić..
przecież nie móię nie kupujcie..
tylko że mozecie mało używać....
 
reklama
To ja mam już prawie wszystkie prezenty :)
- dla rodziców nabyłam matę masującą - bardzo fajna, można ja używać na łóżku na leżąco, na fotelu siedząc, i chyba nawet w samochodzie. Masuje i grzeje. Mam nadzieję że się sprawdzi.
- dla męża, teściów i babć mam takie zwyczajne prezenty wiec się nie rozpisuję.
 
aaniaap - ten żółwik jest świetny! kupię go mojemu chrześniakowi ;) pozostaje mi podziękować za pomysł ;)))
 
Maluchom prezent łatwo kupić ale jak dziecko osiąga wiek pomiędzy byciem dzieckiem a nastolatkiem to masakra... Co kupić pod choinkę dziewczynce, która już nie jest dzieckiem a jeszcze nie panienką... :eek:
 
No właśnie Jolek, książki mam na liście prezentów ale co poza tym? Łakocie, wiadomo... A tu niby się jeszcze bawi, a już chodzi na dyskoteki... Trudny wiek ;-)

Ilonka torebka dobra myśl, właśnie przeglądam co oferują na allegro ;-)
 
reklama
Hope- może też jakieś zestawy do makijażu albo do paznokci tego też nastolatkom nigdy za wiele a widziałam takie zestawy choćby w tesco :-)
 
Do góry