reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-)

Kamcia jak to nikt nie postawił..ja postawiłam ale w kawałkach karpika .

Bra faktycznie prezent niezwykły:D

Jaipur w większym gronie? Czy Ty nam coś wróżysz :p

Hope a już zaczęłam łapać klimat świąt a tu KUPA mnie wytrąciła z równowagi. A feeee tak przy stole :p
 
reklama
:-D:-D Wypraszam sobie, to nie moja kupa :-D

Jak w rodzinie, przy stole śpiewamy kolędy a potem ktoś coś palnie i jest... kupa śmiechu :-)

Lubię długo siedzieć w Wigilię i rozkoszować się klimatem, dojadać, ale zmywać to ja nie będę :laugh2:

Dobrze, że Żelka ma jelenia :laugh2:

Bra :-D:-D:-D zabiłaś mnie, nie wiem czym bardziej, filmem czy komentarzami do niego :-D
 
ups....spóźniłam się

dziewczyny.....przede wszystkim dziękuję za to, że mnie przygarnęłyście....że zawsze służycie dobrą radą, potraficie pocieszyć, rozśmieszyć (hope dzięki za kupę ;-)) i sprawić, że wieczory nie są puste i zawsze mogę liczyć na ciekawą lekturę ( i długą - zwłaszcza na majowym :-))

Z okazji zbliżających się Świąt życzę zdrowia dla Was i Waszych Rodzin bo to najważniejsze a Wam spełnienia najskrytszych marzeń!!!

Bubbles - życzę Wam ogromnej siły i mocno wierzę w to, że pokonacie tę straszną chorobę!!!!!!

Wirtualnie ściskam Was wszystkie i Wasze Majówczątka!


Mam dziś strasznego doła.....jestem żoną żołnierza i jak pomyślę o rodzinach tych, którzy dziś zginęli......brak mi słów.....jest tylko smutek....:-(
 
U mnie też pewnie M będzie zmywał, bo przecież wieczorne zmywanie należy do niego :-D

Gag nawet nie dopuszczaj do siebie myśli,że to mógłby być Twój mąż!:(
 
o faktycznie karpik był.. ale im więcej tym lepiej :-p

no to już północ na pl czas więc chyba koniec wigilii...

ale na spóźnionych poczekamy... z górą naczyń do zmywania heheh ;-)

ja się żegnam .. dobrej nocki :*
 
reklama
Ja spozniona ale trudno, jesteście wspaniale, kazda z osobna i razem. Jeszcze rok temu maluchy siedziały w brzuchach a teraz juz sa takie duze.
Życze wam spokojnych zdrowych i szczesliwych swiat oraz calego nastepnego roku, oby nasze dzieci byly zawsze zdrowiutkie i usmiechniete jak i mamy ;)
Bubbles a tobie wytrwalośći i duzo ślonecznych dni w waszych sercach ;*
 
Do góry