reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

u nas znów teletubisie bubba i tulli w odstawke poszły. Miki to najbardziej lubi momenty jak sie tubisie wywracają, spadają z krzeseł taki trochę podlaczek mały... próbuję mu włączać bebe lilly, ale go nie interesuje.

Ewa spróbuj pooglądać razem z małą, tłumaczyć jej co się dzieje w bajeczce, może w końcu załapie... ale ja wiem czy to tak źle że nie chce oglądać?
 
reklama
Ewa, Piotrusia bajki tez nie interesuja (poza Toy Story, ktora oglada codziennie). Lubi za to "Jaka to melodia?" i "Mini Szanse". :-)
 
Lubi za to "Jaka to melodia?"
Sara tez bardzo to lubi :-):tak:

Ewus, co Ty sie martwisz, ze Julcia nie chce w tv nic oprocz reklam ogladac - tylko sie cieszyc! Rekalmy trwaja ok. 5 minut, a bajki kolo godziny :-);-)
Moje dziecko jest juz nalogowcem. Pierwsze co robi rano po przebudzeniu to pokazuje na tv i mowi "babja" - czyli baja :-)
 
Dziewczynki, znacie jakies bajki z duza iloscia muzyki/piosenek itd.? Tylko takie dluzsze, jak np. Teletubisie :-)
Bo Sary jak narazie bajki typu "Gumisie" czy "Muminki" nic a nic nie interesuja, a ile mozna w kolko ogladac jedno i to samo :-p
(mamy Bebe Lilly, Puppy'ego 4 plyty, Teletubisie kilka plyt i Malych Odkrywcow)
 
Hmm. To moja jest jakaś inna TV nie ogląda, no chyba że są tańce to wtedy zatańczy a następnie wyłaczy tacie tV:-). Na szczęście w miare książeczki sama ogląda. No i lala z wózkiem, największa jej miłość tylko czemu tato musi lulać lalę:-)
 
My kupilismy kregle juz dawno. Piotrus tez nie chcial w nie rzucac pilka. Ale podoba mu sie wbieganie w ustawiony murek. Skoro woli je kopac nogami, to prosze bardzo. :-p;-)
 
reklama
a ja sie właśnie zastanawiałam nad kreglami...
ja musze kupić lalke gumowa albo plastikowa bo te które ma kapiemy na sucho ale mała baaardzo chetnie wykapałaby je naprawde ale wtedy brzuszki im zgniją:eek:
 
Do góry