reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

reklama
nooo zjeżdżalnia super, Alka się chichrała dzisiaj nieźle:-):-):-)
książeczki to głównie po Wojtku, jedna ulubiona "Kicia Kicanka" już jej nie mogę oglądać:-p a z nowszych kupowanych dla niej: "Obrazki dla Malucha" bardzo fajne:tak:
 
jak tylko trochę podładuję aparat wkleję fotki, wczoraj jeszcze było zjeżdżanie z asekuracją, dzisiaj już bez:-)
podładował się:-)
 
Bedyta, boska ta zjezdzalnia, i jest naprawde spora:tak:super! jak bedzie jakis wiekszy przyplyw gotowki to zjezdzalnia bedzie nasza;-)
 
Bedytka- nic nie musisz mówić fotki i uśmiech Alutki mówią same za siebie , zjezdzalnia to był strzał w 10...a na marginesie ja sie nadziwić nie moge jacy oni podobni z Wojtkiem:tak::tak::tak:

a ja sie wkurzyłam bo po ostatnim spacerze dopiero zaskoczyłam że najbliższe huśtawki, plac zabaw mamy ok 20min wózkiem a nie wyobrazam sobie na nogach mała zanim dojdzie to padnie, po za tym trza przejść przez trase szybkiego ruchu , niby są światła ale wiecie jak to jest:no: te przed blokiem zlikwidowali bo jakiś norm UE nie spełniały:baffled: a te za blokiem dośc fajny plac drewniany cały rozwalony przez jakis debili:wściekła/y:no i dosłownie nie mam gdzie z tym dzieckiem iść ...ile mozna kopac piłke:-(
 
Bedyta zjezdzalnia fajowska:tak: W moim mieszkanku niestety nie było by szans na taką:no: za to jak odwiedzamy Matyli koleżankę to sie u niej wyszaleje bo ma identyczną.

Mada to macie nie ciekawie z tym placem zabaw. Ja plac mam tuż pod moim oknem i jak na razie jest w bardzo dobrym stanie.

Ostatnio z ulubionych nowości małej to bajka Świnka Peppa i wtedy cały czas chodzi i chrumka. A tak poza tym ciągle non stop chodzi i mówi " A to" i pokazuje palcem a ty musisz lecieć i jej odpowiadać :blink:
 
reklama
Bedyta-super zjezdzalnia! Gdzie taka kupiliscie? My tez bedziemy chcieli taka kupic do ogrodu. Ile za nia zaplaciliscie?

Mada-przekichane z tym placem zabaw. Kolo mnie tez byl jeden plac zabaw ale tez go zniszczyli. Do drugiego mamy jakies 30 min spacerem, ale tam jest zawsze wszystko zajete i to nie przez dzieci ale przez "Kulturalnych Panów z Wódeczką..."
 
Do góry