reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

zjeżdżalnia docelowo będzie w ogródku, teraz w pokoju na chwilę postawimy, a jak Alka będzie za bardzo szaleć to schowamy na strych, kupiłam właśnie z powodu jej szaleństw, ona zjeżdża ze wszystkiego, tapczanu łóżka, krzeseł... zobaczymy czy ze zjeżdżalni tez będzie:-p
 
reklama
Bedytka, superancka ta zjezdzalnia:tak:

A ja polecam serie ksiazek o Kamyczku. Są co prawda od 2 lat (takie edukacyjne o "zyciowych" sytuacjach), ale Pszczola zachwycona. Mamy 3 ksiazeczki (w tym o wizycie u doktora - Pszczoly zmora:-p). Mala slucha czytania jak zahipnotyzowana, oglada dokladnie kazdy obrazek, a potem z przejeciem opowiada:tak: Kosztuja 10zl za sztuke.
 
A u nas jaja byly, bo Sara schowala pilota od DVD i nie moglam jej bajek wlaczac, bo wiekszosc ma to, ze trzeba nacisnac np. 1 na start filmu :-p A na samym odtwarzaczu nie mam tej funkcji :-p No i moje dziecko dostawalo szalu, bo tylko 1 bajka miala autostart :-p:-p:-p Ale dzisiaj znalazlam pilota u siebie w torebce :-D:-D:-D

Bedyta, zjezdzalnia swietna! :tak::tak::tak: U nas w ogrodzie bylaby w sam raz :tak: Kolejny pomysl na prezent na dzien dziecka, ktory podsune mojemu tacie :-)

Falbala, udany zakup :tak: U nas w domu miejsca niestety brak na taki namiot.
 
A u nas jaja byly, bo Sara schowala pilota od DVD i nie moglam jej bajek wlaczac, bo wiekszosc ma to, ze trzeba nacisnac np. 1 na start filmu :-p A na samym odtwarzaczu nie mam tej funkcji :-p No i moje dziecko dostawalo szalu, bo tylko 1 bajka miala autostart :-p:-p:-p Ale dzisiaj znalazlam pilota u siebie w torebce :-D:-D:-D

.

Sandra, trzeba bylo Sary zapytac, gdzie jest pilot:tak: u nas bylo podobnie ze smokiem, pora spac a tego nigdzie nie ma, szuka R. na kolanach, ja mam mloda na rekach i sie drze za smokiem, wkurzylam sie i mowie do niej idz i sobie go poszukaj, polecial do swoich kapci, bo tam go wsadzila. my bysmy chyba nigdy na to nie wpadli;-)

Bedyta, super zjezdzalnia!!! jakbym miala pewnosc,ze mala zainteresuja to tez bym zainwestowala
 
Sandra, trzeba bylo Sary zapytac, gdzie jest pilot:tak:
Pytalam, ale rozkladala rece i mowila, ze nie ma :-D
Zazwyczaj jak cos zniknie to mowie jej, zeby znalazla i jest tak jak u Was - idzie i przynosi, ale tym razem moze zapomniala ;-):-)
A jezeli chodzi o smoczki to my mamy z 6 sztuk teraz, a sa dni, ze nie moge znalezc ani jednego ;-):-) Przy ewentualnym remoncie domu znalazloby sie tego sporo, bo od urodzenia pogubila ich troche :-p
 
chyba wszystkie te panienki mają w zwyczaju coś chować, Alka w czwartek schowała 2 pary butów, dopiero w niedzielę rano wpadłam na to gdzie mogą być..... w pudełku po mikrofalówce, schowanym do wyrzucenia:szok:
 
u nas ostatnio furore robia dmuchane kolorowe balony.......mala zajeta nimi bardzo , wklada z lozeczka do pudel, gania za nimi , podrzuca,a ostatnio Goran pokazal jej, ze mozna pisaczkiem po nich malowac......mowie wam nie ma dziecka jak tym sie zajmuje .....i jaka tania zabawka ;))))))
 
u nas ostatnio furore robia dmuchane kolorowe balony.......mala zajeta nimi bardzo , wklada z lozeczka do pudel, gania za nimi , podrzuca,a ostatnio Goran pokazal jej, ze mozna pisaczkiem po nich malowac......mowie wam nie ma dziecka jak tym sie zajmuje .....i jaka tania zabawka ;))))))

u nas tez jest z tym frajda, zwlaszcza wtedy jak lapie za ten dzyndzelek i wali sobie w glowe;-)
idziemy w niedziele n aurodziny do 3-letniej Marysi, podpatrze czym sie zainteresuje moje dzieci i jej kupie, bo dawno juz nic od nas nie dostala, oprocz ksiazeczek. Ja kupuje takie za 3 zl w ksiegarniach, musi byc z rymem,bo inne mloda nie interere:tak:
 
reklama
co do ksiażeczek to u nas furrore zrobiła Kaczka Dziwaczka i Kwoka Brzechwy:tak:, Ami ja czyta nawet po ciemku:baffled:

balony juz ja powoli nudza...a bałeta sie tego od groma po chałupie...ostatnio do łask wróciły piłki ...nawet plażowa:baffled:
i oczywiście zabawki nienudzace sie nigdy ...czyli garnki miski i inne ale tylko z mamowej szafki:happy:mój tata jej kupil takie plastikowe tylko dla niej ale bawi sie nimi tylko jak wcześniej wyjmie z kuchennej szafki bo jak sa miedzy zabawkami to je olewa:baffled:
 
Do góry