reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Domiska - Twoi rodzice mieszkają w Polsce i przysyłają Wam prezenty dla małej do Stanów?
Moi mieszkają ledwo 200 km od nas, a nawet w jego urodziny nie zadzwonili, nie mówiąc o przyjeździe czy o prezencie :-:)-( więc o gwiazdce to nawet nie wspominam...

hihii no jak nie jedziemy w tym czasie do Polski to przysylaja .. ale w tym roku przyjezdzamy zaraz po swietach wiec prezenty wrecza szantusi osobiscie :-)

ja tez jeszcze ze swiatecznymi zakupami sie wstrzymuje.. ale kurde musze pomyslec co kupic bo nie mam pojecia :sorry::-)
 
reklama
Ali chyba jakiś zestaw do sprzątania, bo ostatnio szaleje ze szmatką:-p
Sara to samo :-p Moja ciotka kupila jej mala miotle, wiec zasuwa codziennie z "porzadkami", i mala lopate do odsniezania, wiec jak spadl snieg to pomagala mojemu tacie ogrod odsniezac :-p

A jutro powinna dojsc kuchnia dla Sary :tak::-):tak: Sama sie doczekac nie moge ;-):-Dale dostanie dopiero w sobote - tzn. w piatek w nocy zostawie jej przy lozku ;-):-)

No a dzisiaj mam dla niej wstepny prezent, bo pake z pracy na mikolaja dla malej dostalam - slodycze, ksiazka, misiek, kalendarz adwentowy itd., wiec bedzie miec mala frajde jak wroce do domu :tak::-)
 
sandra1982 - Mój synek też ma taką dziecięcą łopatę do odśnieżania i też pomagał tacie w odśnieżaniu posesji i bardzo miał z tego duży ubaw! :)
 
Domiska, sliczna lalka :tak::-)Ale cene tez ma pokazna :-p

Leika, zawsze jakas forma aktywnosci dla naszych dzieci ;-):-) Tylko gdzie ten snieg - u nas wiosna na calego :-p;-):-)
 
U nas też ;-):tak: Ale mam nadzieję, że zima jeszcze wróci w tym roku. U Was to pewnik raczej, a u nas się zobaczy;-) W zeszłym roku sanki się tylko kurzyły w piwnicy...
 
Sandra no fajna lala bo bardzo interaktywna - reaguje na imie mowi robi mnostwo rzeczy.. ale fakt cena w PL strsznie wysoka jak na lalke:/ rodzice tu zamawiaja a ja j schowam przed mala i przywioze rodzicom :) u nas ona okolo $60 :)


co do zimy to mam nadzieje ze jednak bedzie w polsce jak przyjedziemy bo chcemy sie porzucac sniezkmi :D
 
eee no co Wy zimy nie straszcie:-p
Alka narty dostanie na mikołaja a Wojtek skarpetki;-) ale narciarskie nie takie byle co:-D
 
reklama
Do góry