reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

Alka dalej ze zwierzyńcem śpi:-p
a co do zabawy i zabawek to Kubuś pod każdą postacią, bajki książeczki, kolorowanki, piosenki, jak zostanie jeszcze kaska z urodzin to jej kupię Kubusia maskotkę, tylko nie wiem czy ona na tego interaktywnego już nie za duża:-p
 
reklama
sandra1982 - fajna jest tak kuchnia tefala, widziałam ją wczoraj na żywo :tak:

Natek na Mikołaja dostanie od nas:
Taką piaskolinę Moon Sand Wyspę Przygód
bb* piaskolina WYSPA PRZYGÓD * MOON SAND *oryg. (492656206) - Aukcje internetowe Allegro
i takie domino
TT*DOMINO KOLORY pierwsza gra dziecka !!! GRANNA (493572854) - Aukcje internetowe Allegro

Pod choinkę myślę o Lego Duplo, Plac Budowy
LEGO DUPLO PLAC BUDOWY 4988 HIT CENOWY (491755473) - Aukcje internetowe Allegro
i ta żwirownia też jest fajna:
LEGO DUPLO ŻWIROWNIA 4987 MASZYNY BUDOWLANE SUPER (488952522) - Aukcje internetowe Allegro

Ostatnio myślę też nad Quadem, ale nie wiem, który wybrać...
Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
czy nie jest na nie jeszcze za mały...
Z kolei na ten
MINI QUAD NA AKUMULATOR DLA MALUSZKA WARSZAWA HURT (485726800) - Aukcje internetowe Allegro
już jest chyba za duży...

Co sądzicie?
 
Leika, no wlasnie tez mysle, ze ta kuchnie jej zamowie, bo juz na urodziny miala dostac i nie dostala, wiec moze na mikolaja sie doczeka ;-):-)

Ta piaskoline widzialam w reklamie tv - fajna sprawa :tak:, ale znajac balaganiarskie umiejetnosci mojego dziecka to bym sie nie dosprzatala :-p
Domino - super :tak: zwlaszcza teraz jak dzieciaki zaczynaja uczyc sie kolorow :tak:

My w ramach takiego dodatku do glownego prezentu kupujemy malej puzzle, bo ostatnio non stop chce ukladac, a ma 2 pudelka tylko, wiec uklada na zmiane :-p

Jezeli chodzi o quady to moj ojciec juz w zeszlym roku chcial Sarze kupic takiego (cos kolo 350zl kosztowal w Tesco), ale Sara wg mnie za mala byla.
Moze za rok, ale zobacze, bo szkoda, zeby siadla na chwile i rzucila nim w kat (syn sasiadki dostal auto na akumulator, pojezdzil troche i teraz auto stoi i sie kurzy :-p)
 
Leika- ta piskolina świetna musi byc , nawet nie wiedziałam ze takie cóś jest:sorry: słyszałam o ciastolinie ale znajac moje dziecko bałam sie ją jej kupic a piskolina wygląda a taka co chyba nic strasznego sie nie stanie :-pco do kładu to majac domek na pewno bym małej kupiła ale z drugiego pietra to znosic nie bardzo mi sie chce, wybór masz szeroki wiec powodzenia (ten z dugiego linku faktycznie może już być za mały a jeżeli nie teraz to za niedługo bedzie)
Sandra- polecam kuchnie, wprawdzie my mamy inna i wieksza(choć po tej samej cenie) a Ami uwielbia przy niej pichcić, lekarz tez super sprawa Ami ma sama walizeczkę a bada wszystkich:tak:

przypomniałyscie o mikołaju a ja z tego wszystkiego zapomniałam:zawstydzona/y:

za to na pewno dostanie jakis fajny prezent u K. w pracy i do tego bedzie impreza mikołajkowa wiec ja juz nic kupowac nie bede, choć na ta piaskoline mam ochote bo jestem bardzo ciekawa jak to sie z tego tworzy, fajna zabawa musi byc, moze kupimy na gwiazdke:-p
 
ije fajny temacik zarzucony ;))

LEIKA! super prezenty wydaje mi sie wybralas bardzo jestem za roznego rodzaju klockami, dominem czy plastolina! nie tylko przynosza wiele radosci dzieciakom ale i dzieci sie rozwijaja pieknie przy takiej zabawie! wyobraznia pracuje i zdolnosci manualne i w ogole!!! bardzooopopieram :D

co do quada to nasza mala dostala na 2gie urodziny i UWIELBIAAAAAA Go! nadal jezdzi po calym domu naprawde zakochala sie hihi w quadzie od pierwszego wejrzenia:)))

Sandra taki zestaw lekarzowy to fajna sprawa hihi :)) i taka kuchnia szczegolnie jak Sarunia lubi bawic sie garnnuszkami mamusi to swietna opcja:)))) i bardzo fajnie wygalda - jak dorosla kuchnia:)))

nie za bardzo jestem hihi skolei za domkiem dla lalek .. w kazdym badz razie nasza mala wydaje mnie sie jeszcze troche za mala i wiem ze wszystkie malutkie czesci bylyby wszedzie :D i juz widze jak wszystko porozrzucane by bylo po calym domku hihi - z tym jeszcze poczekamy z rok przynajmniej :)
co do kasy to mala tez za bardzo nie orientuje sie u nas co to kasa itd :/

ja dzis kupilam malej kilka zabawek :D i tez jestem wlasnie podobnie jak Leika nasza za kreatywnymi hihi zabawkami :D wiec .. zakupilam:)

duuze puzzle 30 czesciowe z Dora Explora


kupilam jej tablice dwustronna na ktorej mozna pisac kreda (tez w komplecie) a z drugiej strony zmywajacym sie mazakiem :) no i ma magnetyczne litery :D
Melissa & Doug Magnetic Chalkboard/Dry Erase Board - Melissa & Doug - Toys "R" Us
i jeszcze kupilam jej takie duuuze "flashcards" z cyframi i obrazkami i pisanymi cyframi z postaciami ulicy sezamkowej :D
Sesame Street My First 123's Deluxe Activity Cards (Active Minds), Sesame Street Series, Bob Berry, Item - Barnes & Noble no i tyle zabawkowych zakupow dzis hihi

moi rodzice skolei kupili malej "Tickle me Elmo" Elmo T.M.X. Fisher Price Specjalna Edycja POLSKA (493709781) - Aukcje internetowe Allegro
i taka lalke
Elmo T.M.X. Fisher Price Specjalna Edycja POLSKA (493709781) - Aukcje internetowe Allegro


ja nie wiem szczerze powiedziawszy co malej kupic.. bu ale mysle o takim czyms
[ame=http://www.amazon.com/dp/B001KZ8YEI?smid=A1YIYLW2ZBJBFO&tag=dealt5255-20&linkCode=asn]Amazon.com: Disney Sleeping Beauty Sparkle & Sound Light Up Vanity: Toys & Games[/ame]
bo ostatnio uwieeeelbia wrecz "byc ksiezniczka" malowac sie przegladac stroic itd

eh nie wiem naprawde co malej kupic.. za kuchnia nie jest wiec nawet nie kupuje bo bedzie tylko stala i zajmowala miejsce w jej pokoju..

podawajcie dziewczyny jakies pomysly!!
 
Domiska - Twoi rodzice mieszkają w Polsce i przysyłają Wam prezenty dla małej do Stanów?
Moi mieszkają ledwo 200 km od nas, a nawet w jego urodziny nie zadzwonili, nie mówiąc o przyjeździe czy o prezencie :-:)-( więc o gwiazdce to nawet nie wspominam...
 
No wlasnie chyba kupie jej ta kuchnie :tak:
A kase kupia jej moi rodzice, i do tego duzo sztucznych owocow :tak::-) Sara uwielbia bawic sie w sklep, ale narazie pieniadze mamy takie na niby (tzn. zadnych nie mamy, tylko udajemy ze placimy :-p), a Sara nabija na niewidzialna kase :-p:-D Codziennie wieczorem w wannie sie bawi ze mna i moja mama w sklep i sprzedaje nam lody, kawe i herbatke w foremkach do piasku:tak::-)

Mada, fajnie, ze Ami dostanie jakis super prezencik u K. w pracy :tak: U nas tylko torba slodyczy na mikolaja, ale przynajmniej ja skorzystam ;-):-D No i z imprezka dla dzieciakow swietna sprawa :tak:

Domiska, te puzzle z Dora rewelacyjne :tak: Nie widzialam u nas podobnych:no:
Takie tablice magnetyczno-kredowe tez ogladalam, ale boje sie, ze kreda ladowalaby nie tylko na tablicy, ale tez na scianach ;-)
 
reklama
szalejecie z prezentami:-D ja jeszcze nic konkretnego nie mam na myśli, oprócz Wojtka, ten chce "monopoly":tak: a dziewczynom.... Zuzi klocki duplo bo uwielbia układać, Ali chyba jakiś zestaw do sprzątania, bo ostatnio szaleje ze szmatką:-p
 
Do góry