reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

reklama
ech, z tymi bajkami..... Mati sie nudzi na tych bajkach co na minimini leca. Chociaz zainteresowaly go opowiesci Mamy Mirabel ? czy cos takiego. Rysunkowo-fabularny o zwierzetach.
A tak to oglada dlugometrazow disneya. Uwielbial Trzech Muszkieterow z Mickey, potem mu sie znudzilo i byla Ksiega Dzungli, Potwory i Spolka, teraz jest Toy Story. No i smieje sie w glos jak sa czarne charaktery :baffled: potworne miny, ryki itd. Sama nie wiem co to znaczy.

Staramy mu sie puszczac juz w ekstremalnych wypadkach, kiedy musimy cos zrobic, a on akurat od nas postanowil nie ruszac sie na krok, czy jak ma marudny dzien. A tak to w domu glownie radio gra.



Chce zakupic Mateuszkowi basen z pileczkami, czy ktoras z was to przetestowala?
 
Mikołaj panicznie boi sie basenu z pileczkami, bylam z nim pare razy w figlolandzie i naprawde tragedia!!!! moze kiedys sie przekona:sorry2:
 
Chce zakupic Mateuszkowi basen z pileczkami, czy ktoras z was to przetestowala?

ipanama- nie mam basenu w domu, ale czasami jeżdzę z julką do CH bemowo, tam jest taki figlopark, a w nim ogromny basen z piłeczkami i małej jest w nim jak w siódmym niebie:tak::tak: gdybym miała więcej miejsca w mieszkaniu, to może bym coś takiego zakupiła:tak:
 
Falbala ściągnij sobie odemnie te bajeczki, wieczorem wrzucę więcej odcinków tulli. To są proste bajeczki, bardzo kolorowe, wszystkie czegoś uczą, u mnie Oliwka nie ogląda innych tylko te. Teletubisie ją nudzą a te bajeczki wałkujemy na okrągło i nadal się jej podobają.

Są to bajeczki edukacyjne, przeznaczone dla dzieci 1-4 lat, bez przemocy.
dzieki wlasnie sciagam potem przetestuje :-D:-D

a co do basenu to trzeba dobrze czytac bo najczesciej na allegro sprzedaja sam basen bez kuleczek a kulki 2 tyle kosztuja wiec w sumie wychdzi drogo:cool2:
 
ja gdybym miała miejsce to też bym kupiła:tak::tak::tak:

a u nas wielki szał z pluszakami:baffled::baffled::baffled:
oczywiście podczas snu jedyny w łóżku może byc pies kliford ale w ciagu dnia, karmione, pojone, całowane, wożone w wózku, układane w łóżeczku sa wszystkie miski:confused::confused::confused::confused:
 
bedyta - mialam zamiar rozlozyc go u rodzicow. Ja beda krecic nosem to powiem ze TY mi kazalas..hehe;-)

ale chyba mu kupie. Na wiosne wywieziemy na wies.

Mada - u nas pluszaki o dziwo graja wazna role od dawna. Chyba moj chlopak jest bardzo uczuciowy, bo tuli kazda po kolei.

Ja trzymam te wszystkie pluszaki w duzym pojemniku, nie kurza sie, i on zasiada do niego od czasu do czasu i spedza z nimi czas, kazdej cos mruczac do ucha ( o ile o ucho ma ). Zajecie na dobtych kilka minut.

Na szczecie nie znosi ich do lozka :huh:
 
my mamy basen z pileczkami z postacia oui oui do ktorego w zeszle wakacje zamiast pileczek lalismy wode......super zabawa dla malucha polecam
 
reklama
Do góry