reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

U mnie dziś i wczoraj trendy lunch(wczoraj z burakiem, dzis z suszonymi pomidorami), filet z indyka smazony bez tluszczu i surowka. Jutro robię krzywą cukrową...W obu ciążach miałam cukrzycę wiec nie mam złudzeń :(
 
reklama
Dzięki Dziewczyny :* O 11.37 mam ostatnie pobranie. Mąż jutro odbierze wyniki. Do tego czasu chyba zwariuje...
Miłego dnia :*
 
Zuza, trzymam kciuki za wyniki [emoji110][emoji110][emoji110]

Niestety przepadłam z kretesem jeżeli chodzi o słodycze... Sama nic nie kupuję, ale w poniedziałek koleżanka mi przyniosła kawałek ciasta marchewkowego to zjadłam, we wtorek mieliśmy rocznicę ślubu, którą świętujemy w sobotę to były ciacha, wczoraj dzieci w szkole mnie poczęstowały brownie... To były malutkie porcyjki ale zawsze [emoji12]

Poza tym jakoś się trzymam - dziś mam grachamkę z serem i sałatą na śniadanie, na drugie śniadanie placki z cukinii, na obiad chilli a na kolację resztę kapuśniaku.

Poza tym mam paskudne zaparcia w tym tygodniu więc moczę śliwki suszone i będę sok robić... [emoji849]
 
Zuza, jaki by to nie był wynik, to przecież nie wyrok [emoji8] grunt, że po ciąży ta cukrzyca znika [emoji846]

Ka, ja za Mimi polecam w razie czego ten duphalac. Słodki w trzy kichy, ale działa, jak już nic innego nie działało [emoji6]

Ja ze słodyczami też mam ciągle teraz problem, przez chroniczne niewyspanie. Mam tyle dobrze też, że poza tymi czekoladami z prezentów nie mam absolutnie nic innego kupnego słodkiego w domu [emoji16]

Wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy ślubu [emoji255][emoji255][emoji255]

A ja wczoraj zrobiłam pastę z awokado i jajek [emoji4] jest pyszna [emoji7]
 
reklama
Wiem, wiem, Duphalac jest mi znany [emoji16] ale próbuję na razie bez medykamentów. Trochę wczoraj kapuśniak mnie ruszył [emoji6]

Dziękujemy [emoji16]
 
Do góry