reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Zuza, jaki by to nie był wynik, to przecież nie wyrok [emoji8] grunt, że po ciąży ta cukrzyca znika [emoji846]

Ka, ja za Mimi polecam w razie czego ten duphalac. Słodki w trzy kichy, ale działa, jak już nic innego nie działało [emoji6]

Ja ze słodyczami też mam ciągle teraz problem, przez chroniczne niewyspanie. Mam tyle dobrze też, że poza tymi czekoladami z prezentów nie mam absolutnie nic innego kupnego słodkiego w domu [emoji16]

Wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy ślubu [emoji255][emoji255][emoji255]

A ja wczoraj zrobiłam pastę z awokado i jajek [emoji4] jest pyszna [emoji7]
Zuza87 trzymam kciuki ;**

Ka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;* Ktora to ? ;)
Kazdemu zdarzaja sie slabosci, szczegolnie jak na zewnatrz tyle pokus, ale wracaj na dobre tory i bedzie ok ;)

U mnie poki co trzymam sie diety, co graniczy z cudem , bo od 2 dni wymieniany meble w salonie zazwyczaj takie zajecie sie remontem/zmianami w mieszkaniu konczyly sie zamawianiem pizzy i niezdrowym jedzeniem, ale udalo sie ! ;) towarzyszyła nam zapiekanka z przepisu Colorado. [emoji16]
Dzis niestety troche wyjsc poza dom mam wiec pewnie zjemy na miescie, ale postaram sie znalezc cos odpowiedniego dla nas.

Oo , Colorado1989 kiedys jadlam ta paste, a calkiem o niej zapomnialam. Dawalas cos oporcz jajek i awokado? Ja chyba kiedyś robilam z jogurtem, ale nie wiem czy to konieczne.

A na sniadanie u mnie klasyka : jaja chlebek i warzywa ! ;)

Milego dnia
 
reklama
Ka, mnie właśnie dziś to awokado przegoniło... Myślałam, że mam problem tylko z dojrzałym awokado, po 2 latach niejedzenia awokado odważyłam się i zrobiłam tę pastę z takiego twardawego awokado i brzuchu bolał :(

Oczekująca, oprócz awokado i jajek dawałam już tylko czosnek, oliwę, sól i pieprz :)

Brawo Ty! Jak jest dużo roboty, mało czasu, to tym bardziej się chce zamówić ... :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny [emoji8]

Nigdy nie kupowałam trendy lunchu, będę musiała spróbować. U mnie dziś na kolację mój hit ostatnimi czasy czyli cukinia z serem [emoji16]
IMG-20181005-WA0001.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20181005-WA0001.jpeg
    IMG-20181005-WA0001.jpeg
    62,1 KB · Wyświetleń: 160
Do góry