reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A smakowały Ci te buleczki? Bo mi nawet tak. M stwierdzil, ze jak je dotknal to takie twarde jakby byly stare, ale jak zjadl to stwierdził, ze pyszne ! [emoji23] dla mnie po prostu dobre.
Moze sprobuje nastepnym razem cieplejsze mleko dac.

Ciesze sie , ze trwasz bez slodyczy ! Ja tez ;)
Trzymam kciuki za kolejny tydzień bez cukru.

U mnie dzis na sniadanie moje buleczki z lososiem, do tego salatka z pomidorkiem i ogorem kiszonym, na obiad papryka faszerowana kasza peczak i pieczarkami w sosie pomidorowym i do tego jeszcze jakas slatke pewnie zrobie.

Dzis przyjeżdża do nas siostra meza, niby widzimy sie juz 2gi raz po smierci Frania, ale jakos spotkania mnie denerwuja... ale z dwojga zlego z calej rodziny meza, mamy z nia najlepszy kontakt mimo ze ma dopiero 20lat..
Spieta jakas jestem...

Milej niedzieli ! ;*
Mi też moje smakowały [emoji4] na tygodniu znów muszę upiec [emoji6]
 
reklama
Ka, trzeba się inspirować [emoji16]

Po obiedzie w knajpie włoskiej, jak udzieli się klimat, to spalicie wszystko na starankach[emoji16]

Mimi ja mam teraz fazę na zapiekanki makaronowe, je dosyć łatwo dostosować do IO [emoji16] a ta wyszła przepyszna [emoji6] i fajna szybka do zrobienia. Chociaż przy bąblu to mi 2h zajęło [emoji4] u Ciebie w domu lubią takie cuda?

Ja jutro będę mieć trochę rozpusty, mam urodziny, mąż będzie robił tiramisu ... [emoji15] Jedyny deser jaki robi, ale jak już robi, to z przytupem i na miliard kalorii [emoji16]
 
U nas Oskar nie lubi takich rzeczy więc nie robię za często.

Muszę Wam się pochwalić. Od wczoraj Filip samodzielnie chodzi [emoji7][emoji7][emoji7]
3.10 skończy 11 miesięcy
 
Colorado sto lat [emoji512]
Dzięki [emoji8]
U nas Oskar nie lubi takich rzeczy więc nie robię za często.

Muszę Wam się pochwalić. Od wczoraj Filip samodzielnie chodzi [emoji7][emoji7][emoji7]
3.10 skończy 11 miesięcy
A gdzie focia ? [emoji4]
@Colorado1989 sto lat ! Zdrowka, szczescia i pociechy z Bruna i Meza [emoji23] milego swietowania ;**

@MIMI super ! ;)
Dzięki [emoji8]
Colorado, wszystkiego najlepszego Kochana! Wciągaj Tiramisu ile wlezie [emoji3]

Mimi, gratulacje!!!
Dzięki [emoji8] oj, a wejdzie dużo ... [emoji87]
 
reklama
Do góry