reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka super waga [emoji5]
Zuza nieźle Ci idzie.
Piękne ciasteczka [emoji4]

U mnie jakiegoś szału przedświątecznego nie ma. W tym roku w domu i raczej też nikogo się nie spodziewamy.
Na razie zrobiłam śledzie, sałatkę śledziową, upiekłam babkę i sernik (i już kawałek pożarłam [emoji55]).
Jeszcze robiłyśmy pisanki z dziewczynami.
Jutro jeszcze zrobię 3 bita dla córki, sałatkę gyros, popiekę mięsa (boczuś [emoji23]) i zrobię gołąbki. I chyba tyle.


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Zuza, gratulacje! [emoji1]
Idziecie jak tornada dziewczyny [emoji1]

Edysiek [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no tak, kurza aborcja [emoji16]

Co do świątecznych przygotowań to ja dziś zrobiłam maślane kruche ciasteczka i mazurka. Robotem jestem dalej zachwycona [emoji16] zostało mi tylko zrobić mazaje czekoladowe na mazurku.

Jutro wuzetka i baba cytrynowa.

Udało mi się dziś zjeść tylko 1 ciasteczko kruche, za to męża muszę wałkiem odganiać [emoji16][emoji16]

W niedzielę idziemy na śniadanie i obiad do moich rodziców, w poniedziałek na obiad u teściów. Tak więc nie wiem, jak bedzie z dietą wtedy... Z ciast mam plan tylko zjeść wuzetkę, bo to moje najukochańsze ciasto [emoji1] a resztę niech inni jedzą.

U teściowej pewnie usłyszę " niepotrzebnie piekłaś, w kauflandzie przecież kupiłam" [emoji14]
e6e622686c7253f8e433dee29cbafd91.jpg


[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Colorado pysznie wszystko wygląda!
Ja zamierzam wszystkiego spróbować;)
Ja mojego męża też muszę przeganiać;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny że spada wam waga !! :) oby 3 kwietnia dalej był spadek :) ja już na to nie liczę bo cały czas tyje ale po ciąży wezmę się za siebie. Babcie będą blisko , tatuś po pracy w domu także zajmą się chwilę małym a ja będę mogła walczyć o siebie :)
Co do wypieków .. ja co chwilę mam przygody w ciąży więc nawet się nie biorę za długą pracę w kuchni . Zrobię tylko sałatkę z boczkiem bo akurat jest w lodówce i ugotuje jaja :D teściowa z mamą dadzą mi placki. Do mamy na śniadanie wielkanocne a potem do teściowej na świętowanie. A w drugi dzień jeszcze nie wiemy. Albo mama albo teściowa :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karkula, wypieki robi sie wedle możliwości, tak samo specjały na święta. Jak zdrowie nie pozwala, albo chęci nie ma, to nie ma tragedii. Można zwykle właśnie liczyć na rodzinę, a jak nie, to w sklepach półki się uginają [emoji16] ja właśnie mam wrażenie, że mi łatwiej teraz zmobilizować się do ogarnięcia się dietowego, niż później z maluszkiem. Mam wizję siebie w przyszłości niedługiej mega zmęczonej, z nieregularnymi posiłkami, nie zawsze jedzącej wg zasad i nie mającej ochoty i siły ruszyć palcem [emoji16][emoji16][emoji16]

W kwestii diety to od wtorku już wracam grzecznie do mojej diety z niskim IG, dla maluszka i dla siebie. Przynajmniej taki jest plan, bo w tym przedświątecznym tygodniu to masakra z jedzeniem :) dziś już oblizałam resztki z polewy z czekolady karmelowej, także ten [emoji14]

Zuza, przy takich wynikach wagowych to próbuj wszystkiego i ciesz się świętami bez wyrzutów [emoji1] też bym tak zrobiła [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Colorado przy 1 jest ciężko bo nie jesteś przyzwyczajona do tych wszystkich zadań ale z czasem jest coraz lepiej i nie jest tak źle ale z dwójką to już ciężko. Podziwiam rodziny wielodzietne hehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Colorado przy 1 jest ciężko bo nie jesteś przyzwyczajona do tych wszystkich zadań ale z czasem jest coraz lepiej i nie jest tak źle ale z dwójką to już ciężko. Podziwiam rodziny wielodzietne hehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mimi, ja tak samo [emoji16] ale może wtedy już się po prostu nie je??? [emoji16][emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Do góry