reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

I ja się witam.U mnie spokojnie mało co jadłam odzwyczaiłam się od takiego jedzenia .Od wczoraj już lepiej jak wróciłam do kanapeczek z białym serem i warzyw.Powiem wam że zjadłam jedną czekoladkę orzechową i mnie tak zemdliło ,że jestem pewna szybko nie zjem czegoś słodkiego :) Jedyne co mi smakowało to ciasto orzechowo jabłkowe ,bo nie było bardzo słodkie. Na wadze 1.5 kg więcej ale wiem, że to nie od jedzenia a woda przy okresie.
Teraz mam nadzieję ,że waga szybciej spadać zacznie, bo Michaś ciągle na rękach 6ząb nam wyszedł i dwa kolejne idą....a jest spokojny jak chodzimy po schodach i wczoraj 15razy 16schodow góra dół myślałam ,że padnę.
 
reklama
I ja się witam.U mnie spokojnie mało co jadłam odzwyczaiłam się od takiego jedzenia .Od wczoraj już lepiej jak wróciłam do kanapeczek z białym serem i warzyw.Powiem wam że zjadłam jedną czekoladkę orzechową i mnie tak zemdliło ,że jestem pewna szybko nie zjem czegoś słodkiego :) Jedyne co mi smakowało to ciasto orzechowo jabłkowe ,bo nie było bardzo słodkie. Na wadze 1.5 kg więcej ale wiem, że to nie od jedzenia a woda przy okresie.
Teraz mam nadzieję ,że waga szybciej spadać zacznie, bo Michaś ciągle na rękach 6ząb nam wyszedł i dwa kolejne idą....a jest spokojny jak chodzimy po schodach i wczoraj 15razy 16schodow góra dół myślałam ,że padnę.
Niezle ćwiczenia [emoji3]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia, ćwiczenia lepsze niż siłownia! I za darmochę! [emoji1]

Ka, 4 pierogi to nic, chyba że były rozmiaru calzone [emoji6]

Muszę chyba uderzyć na zakupy, bo nie mam pomysłu na obiad i może to się jakimś ziemniakiem skończyć [emoji23]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Witam sie i ja:)
Ja obiecuję od jutra wrócić na właściwe tory;) Dziś jeszcze dojadłam galart na śniadanie [emoji31] Teraz sopiero robię obiad: pełnoziarniste penne z sosem(pomidory, tuńczyk, papryka czerwona,cebula i czosnek) do tego sałata.
Agunia wow, masz ćwiczenia odfajkowane:) Biedny Michaś :*
Mimi którego chrzciny?
Ka i Colorado pięknie się trzymacie od wczoraj:*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak sobie, co chwilę bym coś podjadała. Właśnie dlatego nie lubię czasu świątecznego, człowiek sobie tylko wszystko rozleguluje...

Colorado, małe pierożki [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja:)
Ja obiecuję od jutra wrócić na właściwe tory;) Dziś jeszcze dojadłam galart na śniadanie [emoji31] Teraz sopiero robię obiad: pełnoziarniste penne z sosem(pomidory, tuńczyk, papryka czerwona,cebula i czosnek) do tego sałata.
Agunia wow, masz ćwiczenia odfajkowane:) Biedny Michaś :*
Mimi którego chrzciny?
Ka i Colorado pięknie się trzymacie od wczoraj:*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Chrzciny 29.04 a ja boję się ze w kiecke nie wejdę [emoji51][emoji44]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już dziś grzecznie bez słodkości itp. Do końca maja muszę pozbyć się paru kilogramów ,żeby na komunii chrześnicy wyglądać dobrze .Motywacja jest, więc trzeba działać .
Mimi a czemu masz sie nie zmieścić przez dwa dni nie przytyłaś ,żeby się nie wejść w sukienkę.
 
Ka, no to luzik [emoji1] nie ma co płakać nad zjedzonymi pierożkami [emoji1]

Zuza - super, że też wracasz na tory, w kupie raźniej [emoji4] bez tej grupy to chyba bym się 50ty raz poddała [emoji1]

Mimi, to przymierz ją i będziesz wiedzieć na czym stoisz [emoji1] a jak nie to dokupisz gorset [emoji1]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
No to proszę o kopa motywacyjnego, bo pierogi obudziły potwora i poszła lawina... [emoji849]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry