reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Agunia przegapiłasm Twój wpis. Wymiatasz Dziewczyno! :o
Ka dawno się nie ważyłam,weszłam teraz na wagę przerażona a tu 98,5kg :o Miłe zaskoczenie. Także jutro na czczo wejdę też a co:p
Ja również trzymam dietę. Ale często pomijam posiłki z brak czasu. Dominik zaczął stawać przy meblach i się przemieszczać i trzeba uważać. Coś mu się spieszy... muszę wreszcie kupić zabezpieczenia. Czekam na świeże owoce i zacznę znowu robić owsiankę nocną <3

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia przegapiłasm Twój wpis. Wymiatasz Dziewczyno! :o
Ka dawno się nie ważyłam,weszłam teraz na wagę przerażona a tu 98,5kg :o Miłe zaskoczenie. Także jutro na czczo wejdę też a co:p
Ja również trzymam dietę. Ale często pomijam posiłki z brak czasu. Dominik zaczął stawać przy meblach i się przemieszczać i trzeba uważać. Coś mu się spieszy... muszę wreszcie kupić zabezpieczenia. Czekam na świeże owoce i zacznę znowu robić owsiankę nocną <3

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Zuza też super z wagą [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, dziękuję!
Zuza, brawo! Świetnie się trzymasz przy maluchu, jutro rano na pewno będzie z 2kg mniej!

A jak przygotowania do świąt? Ja mam luz, bo niedziela u mojej mamy, a poniedziałek u brata. Więc tylko mam na głowie mazurka (właśnie spód się piecze), sernik i 2 sałatki, to sobie jutro zrobię na spokojnie :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :)
Ja na razie zrobiłam ciasteczka. Jeszcze mazurek,sernik,babka marmurkowa,2 sałatki,śledzie w jogurcie, no i święconka.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)
1c6e5305a7429151238d34c16992f65c.jpg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry