reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja chętnie bym się skusiła na takiego robota pod warunkiem że bym go efektywnie używała. Mąż chciał mi kupić thermomix czy jak to tam jest ponoć bardzo fajny i wszystko się nim zrobi zupy i mięsa i wyrobi się ciasta i lody tylko się obawiam czy będę go używała właśnie na codzień .
Wiadomo, trzeba sprzęt do potrzeb dopasować :) ja na wstępnym etapie rozważałam tez tego thermomixa z lidla (nie pamiętam nazwy), w sumie cena taka sama jak tego boscha, ale jak przyjrzałam się funkcjom i specyfikacji technicznej to stwierdziłam, że jednak nie dla mnie :)
Ale jest masa osób, które są zadowolone z niego i życia sobie bez niego nie wyobrażają [emoji4]

Testowałam dziś wyrabianie ciasta drożdżowego, wyszło elegancko :) robot wyrabiał, a ja sobie pranie segregowałam [emoji4] a potem tylko podsypałam mąką, zrobiłam ze 3 ruchy zagniatające ręką i ciasto odstawiłam do wyrośnięcia [emoji106]
6c4355d426fd5e0357a78940c18a9d45.jpg


[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki ferrytyny.
Mam 15,3 przy normie 10-291...... [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam dziś wyniki ferrytyny.
Mam 15,3 przy normie 10-291...... [emoji50][emoji50][emoji50][emoji50]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Niby w normie, ale tej niższej. Może lekarz coś zaleci? :)

Przegięłam dziś z tymi kluskami na parze [emoji33]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Niby w normie, ale tej niższej. Może lekarz coś zaleci? :)

Przegięłam dziś z tymi kluskami na parze [emoji33]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Czytalam ze powinno być w drugiej połowie normy.... omg. ...

Nic mi nie mów o przeginaniu. ... ja od niedzieli podjadam; (

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, a co to za badanie?

W życiu nie jadłam klusek na parze [emoji4]

Ja za to nie mam apetytu, w ogóle zauważyłam, że moje życie przestało się kręcić od posiłku do posiłku. Jem, bo muszę. Ciekawe ile taki stan się utrzyma [emoji16]

Poza tym mam doła, chciałabym zmienić pracę ale przy planowaniu ciąży nie ma sensu, a w tej mojej się męczę :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A poza tym naprawdę polecam tę książkę:

Nie korzystam ze wszystkich przepisów, ale z większości i nie muszę się głowić co gotować. Dania są szybkie i w miarę niedrogie jak na produkty fit :)
ca28dc890c1b9c42af5122da65339836.jpg


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, a co to za badanie?

W życiu nie jadłam klusek na parze [emoji4]

Ja za to nie mam apetytu, w ogóle zauważyłam, że moje życie przestało się kręcić od posiłku do posiłku. Jem, bo muszę. Ciekawe ile taki stan się utrzyma [emoji16]

Poza tym mam doła, chciałabym zmienić pracę ale przy planowaniu ciąży nie ma sensu, a w tej mojej się męczę :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Zapasy żelaza

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny:)
Czytam ale nie mam czasu na pisanie. Dominik od dwóch dni wstaje podtrzymując się i próbuje raczkować także muszę go asekurować i pilnować.
Colorado cieszę się że zupa smakowała:) Nam też bardzo:) Super sprzęt! Kluski drożdżowe na parze? U nas w Poznaniu(może ogólnie w Wlkp) mówi się pyzy :) Ale słyszałam też od rodziny z lubuskiego buły,bułki na parze. Robiłam w niedziele tzn.podałam bo ja kupuję gotowe,wrzucam do parowaru i są ;) Nigdy sama nie robiłam także poprosze o przepis:)
W sobotę się nie ważyłam. Mam gorszy czas. Znowu nawiedziło mnie zwątpienie i brak wiary w siebie ale walcze...
Wczoraj zrobiłam "chleb" owsiany. Wygląda marnie ale samakuje świetnie.
CDN.
49c479c7403f6d3508a373bfda0ad348.jpg
36735fbcc2d3502a776f078d7604be2c.jpg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry