reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
Urabura witaj [emoji4]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Co dziś obiadujecie ? Ja robię pizze . W ciąży nie mogę się oprzeć. A wczoraj zrobiłam faszerowana cukinię. Przepyszna i jaka zdrowa :)
8be4f76361a48e9acb12ab719293a5d1.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ładnie podane! [emoji7]

Oj zjadłabym pizzę :(
Hej dziewczyny! Moge do Was dolaczyc? [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! Witamy gorąco [emoji9]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Dziewczynki, przyszedł mi robot ! I już go kocham całym moim kulinarnym sercem! [emoji7]

Akurat u nas teściowa była, zbierała szczękę z podłogi i stwierdziła, że jej to by się taki nie przydał, bo jej się nic robić nie chce [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Dziewczynki, przyszedł mi robot ! I już go kocham całym moim kulinarnym sercem! [emoji7]

Akurat u nas teściowa była, zbierała szczękę z podłogi i stwierdziła, że jej to by się taki nie przydał, bo jej się nic robić nie chce [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Haha jaka szczera [emoji1]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak [emoji16] narazie ogarbiam wszystkie elementy, bo tyle ich jest, że można z tego czołg zbudować [emoji16]

Ale jutro chyba zrobie grzeszek i zrobię kluski na parze :(

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Super :) mi też się marzy ale to duży wydatek a mam wszystko w sumie to co w robocie tylko że jako osobny sprzęt i zajmuje w ciul miejsca :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, na teściową zawsze mogę liczyć [emoji23]

Karkula, ja też mialam dużo z tych rzeczy osobno, ale jedna po drugiej zaczęły mi się psuć :(

Teraz muszę tylko zrobić przemeblowanie w kuchni, żeby sensownie wszystko pomieścić [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Do góry