reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A ja dziś chodzę ciągle głodna [emoji36]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Ja ostatnio ciągle chodzę głodna [emoji241]

Colorado uwielbiam kiszoną kapustę, często jem jak mi się "coś" chce.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Zuza, zawsze lubiłam surówki i dużo do obiadu jadłam, ale ostatnio to już szaleństwo :)

Mimi, Edysiek, też dziś mam ciągle ochotę coś zjeść :/ już resztę tej kapusty zjadłam i jeszcze coś bym wciągła [emoji37]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Zuza, zawsze lubiłam surówki i dużo do obiadu jadłam, ale ostatnio to już szaleństwo :)

Mimi, Edysiek, też dziś mam ciągle ochotę coś zjeść :/ już resztę tej kapusty zjadłam i jeszcze coś bym wciągła [emoji37]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
I jaaa :( Masakra! Hamuję się ale łatwo nie jest :/

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza, ja piję wodę dziś jak mnie ta ochota na jedzenie męczy, już jestem opita jak bąk i jak chodzę to słyszę jak mi w brzuchu chlupocze [emoji23][emoji23][emoji23]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Macie jakiś fajny przepis na polędwiczki wieprzowe?

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Mało kiedy robiłam, ale jak już, to albo takie w sosie własnym z cebulą duszone, albo ze śliwkami suszonymi, albo z grzybami [emoji4]

Super śniadanko! Takie wiosenne! :)

Ja też chwilę temu dopiero wstałam [emoji4]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry