reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

U mnie minus 1,5kg [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Dziewczyny!!! Brawo!!! Gratuluję, super rezultaty!!!

Mimi, to na pewno ten cukier pomógł [emoji16]

Zuza, jak się czujesz po przejściu magicznej granicy? [emoji3]

Dobrze że zaplanowałam się dziś nie ważyć bo wczoraj było spontaniczne winko u koleżanki i zjadłam 3 kawałki domowej pizzy. Ale nic słodkiego nie ruszyłam!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki:) Czuję się lepiej;p
Mimi gratuluję :*:*:*


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, Zuza ma nieźle tempo [emoji122][emoji122][emoji122]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteście Kochane:* Bez Was bym się nie zmobilizowala!
W maju jedziemy na komunię, bardzo bym chciala lepiej wygladać. Jak się ma malucha to jest się w centrum uwagi i każdy podchodzi zagadać... Dziewczyny nie boicie sie zwiotczałej skóry rąk,nóg? Ja już kupiłam opaski wyszczuplajace na ramiona bo się boję... Brzuch mam obrzydliwy... :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jeszcze pytanie odnośnie gatek do zadań specjalnych. Macie jakąś sprawdzoną markę, sklep?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałaś niedoczynność ? Bo juz zapomnialam czy o tym pisałaś czy nie. U mnie w tej ciąży wyskoczyła tarczyca. Do tej pory biorę letrox75 . Niby już wyniki w normie ale jak w necie obliczylam procentowy udział ft3 i ft4 to mi powychodzily po niecałe 40% (blizej 30) więc chyba średnio....

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Tak, niedoczynność i hashimoto, narazie badania miałam lepsze niż przed ciążą [emoji33] w ciąży i po niej to często pojawiają się problemy z tarczycą :( w tych proporcjach ft3 do ft4 nie orientuję się, ale endo nigdy nic nie wspominał. Mówił mi tylko, że teraz najważniejsze dla mnie jest ft4, bo to Pyrka podskubuje :)

Dzień dobry :)
Dziś waga 99,6kg:) Pierwszy mały sukces osiągnięty:) 6,5kg spadło :)
Miłego dnia
P.S. Mimi, Colorado ma Hashimoto

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]
Brawo!

Zuza, masz super pamięć! [emoji1] U mnie to tragedia, wszystko potrafię pomylić ;)
U mnie minus 1,5kg [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119] brawo Ty!

Jesteście Kochane:* Bez Was bym się nie zmobilizowala!
W maju jedziemy na komunię, bardzo bym chciala lepiej wygladać. Jak się ma malucha to jest się w centrum uwagi i każdy podchodzi zagadać... Dziewczyny nie boicie sie zwiotczałej skóry rąk,nóg? Ja już kupiłam opaski wyszczuplajace na ramiona bo się boję... Brzuch mam obrzydliwy... :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Ludzie zawsze osadzają ;) nie ma co się tym nadto przejmować :) jak chudnąć, to dla siebie!

Co do skóry to jak się chudnie w rozsądnym tempie, to nie powinno być dużego problemu. U mnie przynajmniej nic się nie zadziało po zrzuceniu 18kg, z tym, że trwało to długo ;)

Mam jeszcze pytanie odnośnie gatek do zadań specjalnych. Macie jakąś sprawdzoną markę, sklep?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Raz kupiłam w lidlu :) i są spoko. Dwie pary chyba z ekskluzywna.pl zamawiałam :) ale jedne z nich, takie bardziej koronkowe, to mi się popruły [emoji16]




[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Jesteście Kochane:* Bez Was bym się nie zmobilizowala!
W maju jedziemy na komunię, bardzo bym chciala lepiej wygladać. Jak się ma malucha to jest się w centrum uwagi i każdy podchodzi zagadać... Dziewczyny nie boicie sie zwiotczałej skóry rąk,nóg? Ja już kupiłam opaski wyszczuplajace na ramiona bo się boję... Brzuch mam obrzydliwy... :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Boję się ale co zrobić ; (
A co to za opaski? Napisz coś więcej

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry