reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mam ksylitol już od dwóch tygodni a jeszcze nie użyłam. Nasz pies nie dostaje ludziowego jedzenia no chyba że kiełbase albo mięso no i kanapke dojada po Kubie ale to rzadko.
Ja jestem uzalezniona od seriali [emoji14] Chirurdzy, Zabójcze umysły , Prawo i porządek,chicago fire t1o juz od kilku lat stale ogladam... Fajny jest nowszych "This is us" (tacy jesteśmy). Nie lubie sf wiec w tym temacie nie pomoge. Ogladam jeszcze kilka innych:p Dla mnie to sa odmóżdżacze. Lubie jak wszyscy śpia obejrzeć sobie jakis odcinek z sluchawkami na uszach. To jest chwila dla mnie:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuza, widzę że mamy podobne gusta serialowe [emoji3] ja płaczę na każdym odcinku This is us!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka o mamo! Pycha!!! Musze sie zastanowić:)
Rower planuje kupic od kilku lat ale ciagle są inne wydatki :( Czas korzystam z roweru miejskiego, wypożyczanego na czas;)
Widze że lubimy podobne serisle :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
This is us jest tak inny od pozostalych. Uwielbiam :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dziś poślizg z czasem. Dominiś marudny, ciągle nie widać tych ząbków a biedaczek cierpi. Ciągle chce być noszony. Jest 14 a ja wciągam dopiero drugie śniadanie - zielony koktajl. A pizzy nawet nie zaczęłam...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dziś poślizg z czasem. Dominiś marudny, ciągle nie widać tych ząbków a biedaczek cierpi. Ciągle chce być noszony. Jest 14 a ja wciągam dopiero drugie śniadanie - zielony koktajl. A pizzy nawet nie zaczęłam...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Bidulek mały [emoji53]
A smarujesz mu dziaselka?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ka, Zuza, muszę sprawdzić skoro polecacie [emoji6]

Ja uwielbiam kryminały i jakieś takie parahistoryczne [emoji4]

Zuza, może jak Michasiowi już wyjdą to wszystkie na raz za to [emoji16]

Ja już po obiadku, wyszedł mega pysznie, chyba na takie muszę się przerzucić [emoji4]

Do obiadu było jeszcze pół szklanki kefiru.

1519486596-d480e8de24a87e32-aaaaaa.jpeg


8une3e3kck8m6mea.png
 
Bidulek mały [emoji53]
A smarujesz mu dziaselka?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Tak, dentinoxem. Jak już go bardzo boli daję nurofen.
Dziewczyny przez przypadek zrobiłam ciasto w całości z pełnoziarnistej. Okazało się że nie mam zwykłej mąki. Raz już taką próbowałam zrobić i się zupełnie nie udała więc dziś najpierw przez 10min podpiekłam samo ciasto a później z dodatkami. I wyszla bardzo dobra:) Wiadomo że nie jest tak pyszna jak tradycyjna pizza ;) Ale i tak polecam!
1519486776-48e798796e56c2cb-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuza, okiełznałaś ciasto drożdżowe z innej mąki niż biała, powinnaś za to medal dostać! [emoji1]

Ja ciągle boję się z tym poeksperymentować [emoji33]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry