reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ćwiczycie coś w domu? Ja na Chodakowska jestem za wolna :-D póki co spaceruje koło 10 km dziennie, ale za chwilę trzeba będzie ruszyć zadek i robić coś jeszcze ;-)
 
reklama
Leczo [emoji7][emoji7][emoji7]

Co do mielenia mięsa, mam na osiedlu fajny sklepik, w którym wskazuję który kawałek chcę i mi mielą [emoji16]

Mimi, u mnie też dziś i wczoraj ok! Czuję się super, zobaczę jak dam radę na owocach i warzywach
O to ja już niepotowarzysze hehe.
Ja jeszcze tydzień ciagne bez wegli A potem włączam po trochu
 
Ćwiczycie coś w domu? Ja na Chodakowska jestem za wolna :-D póki co spaceruje koło 10 km dziennie, ale za chwilę trzeba będzie ruszyć zadek i robić coś jeszcze ;-)

A które ćwiczenia Chodakowskiej robisz? Jak Ci idzie? Ja po 10 minutach ćwiczeń nie mogłam oddechu złapać :)

Moja jedyna aktywność to spacery z synkiem. Jestem po laparoskopi i muszę uważać z ćwiczeniami. Po weekendzie majowym planuje wskoczyć na rower, jak mi nic nie będzie to może jeszcze jakieś ćwiczenia właśnie z Choda.
 
Ufff w końcu w domu [emoji1]

Codziennie robiliśmy po 10-12 km, jak na nasz tryb siedzący to aktywność szalona [emoji1]

Teraz jakoś muszę się ogarnąć z każdej strony.

Co do wszelkich fittrenerek filmikowych to mnie osobiście to nie kupuje, bo można sobie i swoim stawom krzywdę zrobić starając się dorównać zakresowi ruchów trenerki i bez nadzoru realnego.

Gdybym tylko mogła, to chodziłabym na basen, ale skoro nie mogę to skupiam się na chodzeniu. Przed ciążą to uwielbiałam jeszcze rower. Wszystko we własnym tempie ;)

Ka, Mimi, kiedy wskakujecie na wagę? [emoji1]
 
Colorado, ale urlop udany? Powrót do rzeczywistości jest najgorszy [emoji3] My jutro ruszamy na mini wycieczkę do Wrocławia, w niedzielę wracamy.

Miałam się jutro ważyć ale jednak dopiero za tydzień, bo detoksie bo cały czas jakaś napompowana się czuję [emoji849] A jutro zaszaleję, bo naszło mnie na jakiś tort bezowy [emoji16]
 
Próbowałam skalpele, ale to nie dla mbie, koedys bardzo fajnie chudłam chodząc na taniec towarzyski. Mąż o ile akurat nie ma ze mnie beki, to mocno mnie wspiera i chce mi kupić rolki, mam nadzieję, że w pakiecie kupi mi też trochę wolnego czasu :-D:-D
 
reklama
Przymierzalam ja wczoraj i jest dobra. Chyba nawet trochę luzniejsza niż ja kupowałam no ale jeszcze trochę by się przydało....
20180419_080756-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180419_080756-1.jpg
    20180419_080756-1.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 249
Do góry