reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Gie_er mój brzuch wyglada identycznie. I mam jeszcze grubasne uda a Ty nogi masz szczuplutkie.

Agunia Ty to szalejesz. Sie rozkrecilas. Wyglądasz na mega zgrabną laske. Widać jak dużo wysiłku wlozylas w swój obecny wygląd.

Jutro ważenie, mam stresa, choć czuję że w pasie jakby trochę mniej mnie było.
 
reklama
Kasia to prawda dużo wysiłku w to włożyłam ale warto. Jak patrzę na miny osób, które mnie dawno nie widziały to jeszcze bardziej mnie nakręca :) Nigdy nie czułam w sobie takiej siły do walki z kilogramami jak teraz! Dziś się pomierzyłam od początku mojego odchudzania łącznie ubyło mi 160cm w brzuchu ,udach, biodrach, piersiach, ramionach i łydkach. Jeszcze dwa lata temu wstydziłam sie iść do sklepu a teraz jakbym mogła to do domu bym nie wracała:D
My już o 8na spacerku byliśmy teraz zjadłam śniadanko na dworze oczywiście jajeczniczke :D Jest tak pięknie, że aż żyć sie chce :) A dziś moje imieniny jutro męża a w niedziele 12rocznica ślubu ciekawe czy będzie pamiętał :p
 
Agunia jak już widać efekty to chcę się więcej. Zawsze najgorzej na początku, albo jak jest zastój.
Wszystkiego najlepszego [emoji8]

Dzisiaj na 1 śniadanie zjadłam skyr.
A na drugie 2 kromki razowe, filet z makreli wędzony i ogórek.
 
Kasia to prawda dużo wysiłku w to włożyłam ale warto. Jak patrzę na miny osób, które mnie dawno nie widziały to jeszcze bardziej mnie nakręca :) Nigdy nie czułam w sobie takiej siły do walki z kilogramami jak teraz! Dziś się pomierzyłam od początku mojego odchudzania łącznie ubyło mi 160cm w brzuchu ,udach, biodrach, piersiach, ramionach i łydkach. Jeszcze dwa lata temu wstydziłam sie iść do sklepu a teraz jakbym mogła to do domu bym nie wracała:D
My już o 8na spacerku byliśmy teraz zjadłam śniadanko na dworze oczywiście jajeczniczke :D Jest tak pięknie, że aż żyć sie chce :) A dziś moje imieniny jutro męża a w niedziele 12rocznica ślubu ciekawe czy będzie pamiętał :p
Super [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji123][emoji123][emoji123]
wszystkiego najlepszego dla Was :*
 
Agunia jak już widać efekty to chcę się więcej. Zawsze najgorzej na początku, albo jak jest zastój.
Wszystkiego najlepszego [emoji8]

Dzisiaj na 1 śniadanie zjadłam skyr.
A na drugie 2 kromki razowe, filet z makreli wędzony i ogórek.
A jesz ten z biedry z wkładem owocowym czy inny?
 
Mimi Ty chyba rodzilas też końcem roku, bo kojarzę Cię z jakiegoś innego tematu Kasia kciuki za ważenie, na pewno będzie widać efekty
 
reklama
Do góry