reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Kurcze kurcze bałam się tego pytania o przyrost wagi.. niestety plus 7kg. Wiem że to dużo.. ale od samego początku mam wilczy apetyt i jak byłam głodna przez pierwsze miesiące to po prostu było mi nie dobrze.. no i muszę polegiwac..przez miesiac leżałam i wstawałam tylko na siku .. wiadomo jedzenie i leżenie i tylko rosnę ..

U mnie na obiadek naleśniki z mąki owsianej z serkiem białym ... Robione przez moja teściowa [emoji108]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
To chociaż jesteś jakby na 0 bo wcześniej schudlas [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie na obiad były ziemniaki, kotlet z kurczaka i sałatka z pekinki ogórka i pomidora z majonezem

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiad końcowo wyszedł tak:

1520607026-21e92ef3ed0a7136-aaaaaa.jpeg


Dodałam jeszcze rodzynek [emoji4]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Wygląda super [emoji4]
Aż mi smaka zrobiłaś na pęczak [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pycha! Dawno nie jadłam pęczaka :) u mnie dziś były pieczone mielone wołowe z zielonymi warzywami.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny chyba trochę zrobiło mi się przykro aż płakać mi się trochę chce.. jestem na takiej grupie gdzie są mamusie co rodzą w sierpniu tak jak ja.. i powklejaly zdjęcia swoich brzuszków.. są takie ładne ciążowe brzuszki a mój taki flak jakbym w ciąży nie była :( tylko tłuszcz :( a tyle kilo na plusie ..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karkula witaj [emoji4]
Na pewno niedługo Twój brzuszek też będzie się ładnie prezentował. Ale i tak jest piękny, bo mieszka w nim mały człowiek.

Ja po pracy zjadłam wczorajszy makaron ze szpinakiem. Mąż miał wątróbke na obiad duszoną z cebulką. Ja też lubię, ale coś nie miałam chęci.
Zrobiłam za to pizzę z mąki orkiszowej. Co prawda pod koniec wyrabiania podsypałam trochę mąką pszenną, bo ciasto było zbyt gumowate.
Wyszła dobra, chociaż czuć różnice w porównaniu do tej z mąki pszennej.
c5ca1fefa3332e409b5c61932803e712.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka, Mimi, pęczak jest świetny :) syci na długo, dziś zjadłam tylko 80 g i reszta warzywa :) a ziemniaków nie jadłam już od 6 dni! Ha! [emoji41]

Karkula, nie martw się, też mam oponke i też nie widać jeszcze brzucha. U nas niestety późno będzie wodoczny... Póki co czuję tylko dyskomfort w niektórych ciuchach :) więc coś tam jednak rośnie [emoji7]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Edysiek, super pizza :)

Niestety, mąki pszennej w smaku i często w konsystencji nie da się zastąoić, trzeba mózg trochę poszukiwać [emoji16]

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry