reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Magda, większość słów, które i ja chciałbym Wam przekazać, już padły z ust Dziewczyn.
Przytulam mocno i jestem z Wami myślami :*
 
reklama
Magda, myślę o Was.
I pamiętaj, że niczego złego nie zrobiłaś, nie miałaś żadnego wpływu na bieg zdarzeń.
Ściskam ciepło.
 
Magda jestem z wami myślami i sercem. Masz cudowną rodzinę, cudowne dzieci, kochającego męża. Ciężko mi coś doradzić... Płacz, pisz, krzycz, tylko nie obwiniaj się!!! Nic złego nie zrobiłaś. A życie ... jest trudne i doświadcza nas :-(
 
Witam dziewczyny,
i kolejny weekend przed nami.Wydaje mi się, że ten czas jakoś pędzi.
Ja zamierzam mieć wszystkie niezbędne rzeczy dla synka w listopadzie. nie zamierzam zostawiać tego na ostatnie tygodnie. Tak jak piszą dziewczyny - zimno, śnieg - i zbliżające się Święta. Nie ma mowy, żebym wtedy zbyt często z domu wychodziła :-)
Miłego dnia
 
Hej wszystkim;)
Dziękuje za słowa wsparcia w czwartek w końcu udało mi się dodzwonić do mojej gin kazała mi na szybko zrobić badanie moczu żeby wykluczyć nerki i na szczęście wyniki dobre a jeśli sytuacja się powtórzy to mam jechać do szpitala We wtorek mam wizytę więc dowiem się czegoś więcej:-)
Jeśli chodzi o wyprawkę dla maluszka to myślę, żeby tak między październikiem a listopadem ją skompletować a potem spokojnie czekać na poród bez nerwów, że czegoś nie mam
 
Magda Bądź dzielna masz dla kogo żyć masz kochające dzieciaczki i męża którzy zawsze będą Cię kochać. Po to jest forum żeby się wygadać to bardzo pomaga wiem z własnego doświadczenia buziaki :)
Kasia Dokładnie jeśli to wózek który Ci się podoba i chcesz mieć to trzeba kupić a nie wierzyć w głupie przesady i gadanie ludzi. My kupiliśmy pierwsze ciuszki w poprzedniej ciąży ok 25 tyg kiedy znaliśmy płeć a wszystko było już gotowe przed porodem i to dużo wcześniej a inni mogą sobie gadać :p
 
reklama
Magda wspolczuje ci wiem dokładnie co czujesz to jest straszne wiem jak ciężko znalesc sile na to żeby po prostu być kreci się wszytsko w kolko i od nowa człowiek wraca myślami czasami czułam ze swiat się po prostu skonczyl dla mnie i choć ciagle gdzies tam na końcu glowy wierzyłam ze musi się udac mam za sobą lata walki i wiele porażek na roznych etapach ciąży na pewno jest ci ciężko uwierz na końcu tej drogi jest swiatelko przeżyjesz swój bol nie obwiniaj się zrobilas wszytsko co w twojej mocy żeby było dobrze zycze ci dużo wytrwalosci i wiary ze poczujesz się lepiej zycze ci tez zebys na swojej drodze spotkala tylko madrych i lekarzy polozne i pielęgniarki z sercem
 
Do góry