reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
gocha - to dziwne, że gin nie zlecił glukozy. Może zrób na własną rękę? bo to dość ważne, czy nie masz cukrzycy ciążowej.

Ja też mam sporo badań zlecanych. Teraz akurat nie muszę nic robić, ale wcześniej to praktycznie co wizytę (co 4 tyg.) miałam coś do zrobienia.
 
Witam się porannie jeszcze przed kawusią:)

Estranea już sama nie wiem bo widzę że Wy tu wszystkie po kolei pijecie to świństwo a u mnie cisza, chyba Wam zazdroszczę:-p chyba 25 na usg się go spytam czy mam to robić:)

qraa ta sesja to masakra niektóre zdjęcia aż przerażające:)

katjana powodzenia:) nie będzie tak źle:)
 
Dzień dobry dziewczyny,
tym razem noc trochę lepsza, ale problem z przebudzaniem się w nocy nadal jest :-)
U mnie dziś pochmurnie, oby nie padało.
Jagoda czyś ty zwariowała z tym kopaniem ziemniaków...:confused:
Glukozę miałam 75 i też piłam z ciepłą wodą.
Ja do takich niemowlaków też z daleka zawsze byłam. Jakoś mnie nie rozczulają. Ale swoje to swoje, najukochańsze na świecie. Ale uważam, że matki Polki ze mnie nie będzie :-) Zawsze ktoś ci pomoże. Moją Maję pierwszy raz przewijała teściowa bo ja nawet o tym nie myślałam :-) wszystko samo przychodziło naturalnie. Jednak z niecierpliwością będę czekała na lato i na to, żeby Marcelek miał około pół roku :-)
 
Witam;)
I potrzebuje rady bo moja gin nie odbiera tel a miałam straszną noc bolały mnie krzyże szczególnie z lewej strony i takie promieniowanie/ból lewej nogi jakby od środka od stawu biodrowego Rano było już lepiej został tylko ból krzyża Wiecie co to może być?
 
gabi nie mam pojęcia ale miałam cos podobnego w nocy nie mogłam zrobic kroku, a jak juz wstałam nie mogłam usiąść az sie poplakalam:( i wlasnie krzyz i noga nie wiem co to moze być, dodac ze wczoraj trochę sie przeciązyłam bo sprzątałam i duzo sie schylalam:(
 
reklama
gabi- to z pewnością rwa kulszowa. Zaczyna się w właśnie w dolnej części odcinka lędźwiowego kręgosłupa (najczęściej L4-L5) i promieniuje przez pośladek do nogi.
 
Do góry