reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

juz jestem spowrotem:-)
kurcze dziewczyny cały czas mam wrazenie że mam "tam" mokro i rzeczywiście cały czas od początku mam taki jakby śluz czy któras tez tak ma? bo nie pamietam czy to normalne czy nie i czy mialam tak w 1 ciazy

Tez mam czesto takie odczucie czytalam gdzies ze to normalne. A ja mam delikatne uplawy wkladke nosze non stop jesli o to Ci chodzi?
 
reklama
Nie aż tak nie. CZuje cały czas jak coś stoi koło żołądka nawet jak przelykam sline

No to ja mam inaczej troche heh wcisnelam kanapke i moj zoladek juz lepiej ale wogole mam problem z zoladkiem caly czas jakies klocia bole wzdecia te bekanie... Czytalam ze macica jak sie zaczyna powiekszac to narzady zmieniaja polozenie troche i to jest przyczyna wlasnie takich dolegliwosci
 
No to ja mam inaczej troche heh wcisnelam kanapke i moj zoladek juz lepiej ale wogole mam problem z zoladkiem caly czas jakies klocia bole wzdecia te bekanie... Czytalam ze macica jak sie zaczyna powiekszac to narzady zmieniaja polozenie troche i to jest przyczyna wlasnie takich dolegliwosci
Mi bekanie narazie minęło. Ale do tej pory miałam straszne. Załatwiam się normalnie nie mam zaparc tylko gazy chodzą. Mdłości brak. Ogromna senność tylko. Nawet przestalam już liczyć jak często do wc chodzę.
 
hej dziewczynki :) zniknelam na chwile bo musialam odganiac zle mysli z glowy a ciezko myslec pozytywnie gdy czyta sie ze komus sie nie udalo :( postanowilam ze wroce do Was jak juz bede po usg i uslysze serduszko :) dzis mialam nieplanowana wizyte bo od czwartku mialam plamienia i to dosc mocne ale naszczescie wszystko jest dobrze , dzidzia ma 1,13cm i serduszko jak dzwon :)
biore sie za nadrabianie Was a sporo tego mam ;)
witam wszystkie nowe grudniowe mamusie :)
 
reklama
hej dziewczynki :) zniknelam na chwile bo musialam odganiac zle mysli z glowy a ciezko myslec pozytywnie gdy czyta sie ze komus sie nie udalo :( postanowilam ze wroce do Was jak juz bede po usg i uslysze serduszko :) dzis mialam nieplanowana wizyte bo od czwartku mialam plamienia i to dosc mocne ale naszczescie wszystko jest dobrze , dzidzia ma 1,13cm i serduszko jak dzwon :)
biore sie za nadrabianie Was a sporo tego mam ;)
witam wszystkie nowe grudniowe mamusie :)

Świetne wieści
 
Do góry