reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Zrobilam szybkoe zdjecie wiec nawet nie wyprasowana (sorki ;-() rozmiar jest Na 9miesiecy
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 35
Mam problem z Maciusiem wysypało go mi to wygląda na ospę ale nie jestem pewna może któraś z Was doradzi co to może być i czym przemywać. Jak coś to jutro do lekarza jedziemy IMG_8697.jpgIMG_8698.jpgIMG_8699.jpgIMG_8700.jpg na jajeczkach też ma krostki ale zdjęcia nie dodam na forum.

Zawsze coś :-(
 
Oj, Żabcia z tym to do lekarza, bo to nie jest zwykła wysypka - za dużo tego.

Nikuss, ja Ci mogę pożyczyć suknię, ale różową, a pożyczyć, bo to kuzynki. Na zamkniętym w moim wątku str. 26. Sukienka jest na 9 m-cy, więc na Lenkę na pewno będzie :)

Suknia Łysej piękna, ale nie wiem czy od wtorku dojdzie....

Asienka, wręcz przeciwnie! Pomogłaś i dobrze doradziłaś. Stosowałam nadmanganian tylko na pupę i na początku pod paszki, więc nie robiłam kąpieli tylko okłady. A co do buzi właśnie się zastanawiałam. Tak więc bardzo pomogłaś :* :)
 
Ostatnia edycja:
CIMG5267.jpgnikus ja tez mam sukienke po chrzcie zuzi na 74 wlascnie z cool club tylko nie jest typowo biala ogolnie mam caly stroj nawet buciki jakby cie interesowalo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malenstwo, ale Zuzia szczęśliwa i piękna! :) Łysolek jak mój, tzn. włosy niby są, cała głowa, ale jakoś ich na zdjęciu nie widać ;)))
 
Do góry