reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam Dziewczyny!!!

Dawno tutaj nic nie pisałam, jakoś brak weny, ale czytam Was codziennie.
U nas kolki w końcu się skończyły:-), a męczyły Hanię ponad 1,5 miesiąca. Mała ładnie nam sypia od 21 do 4 później karmienie i do 7 rano. Także nie narzekam, daje nam pospać. Teraz zaczęła wkładać rączki do buzi i przez to jest trochę nerwowa jak się jej nie udaje, przez co ma problemy z zaśnięciem. Ja byłam u gin bo 11 tg miałam plamienia po porodzie, dostałam luteinę na wywołanie okresu i tabletki anty. Nie wiem co to za tabletki Daylette??? Miała je któraś z Was???? Nie wiem czy je będe zażywać bo się boję o moją wagę - zostało mi jeszcze sporo do zżucenia:-(.
Wam życzę dużo zdrówka dla chorych maluszków!!! Pozdrawiam!!!

P.S. U nas znowu nici ze spaceru bo syyypie!!!
 
reklama
ja na pneumo będe szczepić po 6 miesiacu - wtedy jest luka w szczepieniach podstawowych. Mała do żłobka nie idzie a Starsza córcia nie jest w przedszkolu więc 2 głowne żródła bakterii wyeliminowane. Rota nie szczepie.
U nas dalej sypie i nie wiem czy dzisiaj przejade po tych zaspach. Tak mnie wkurza nie odśniezanie chodzników. Widać które kamienice sa prywatne i gdzie ludzi stać na odśnieżanie. Miasto ma to w tyłku.
Niech już przychodzi odwilż:rofl2::rofl2:
 
U nas tez sypie a na chodnikach sniegu po kolana, na spacery sie nie zapowiada. Jutro natomiast wybieramy sie z Alankiem do znajomych w odwiedziny. Kupili sobie mieszkanie i zaprosili nas zobaczyc jak sie urządzili. Bo parapetówką chyba nie mozna będzie naszej wizyty nazwać ;-)

Jakich firm pieluch używacie??? Ja od początku kupuję pampersy, ale często widze w promocji huggisy czy pieluszki Bella... Ma ktoś jakieś doświadczenie z inną firmą ?
 
Huggiesy Emile strasznie uczulily, miala rumien na całych plecach. W pampersach miałam wrażenie że jest jej niewygodnie, marudzila i krecila się strasznie. My używamy pieluch Gaga z Tesco, aktualnie rozm. 3.
 
kota- a jakie leki brałaś ? Mój M bierze Prestarium, ma bardzo dobre serce dla wszystkich, ale niestety chore
Agapa- smutna wiadomość, zdrówka i dużo sił !
Fraiya- dziwne że Emilce niewygodnie w pampkach:confused: bo moim zdaniem są jednak znacznie delikatniejsze od Gaga a dla mojej małej to i tak wsio ryba, testowaliśmy już różne.

Wczoraj teściowa zrobiła mi nalot z pączkami. Wciągnęłam 2,5 :-). Dobrze że Olę nie posłałam do przedszkola, bo byłoby jeszcze drętwiej przy kawie. Jestem dla teściówki serdeczna, staram sie jak mogę, ale już postanowione że nie będę ją wtajemniczać w różne nasze sprawy, tak jest najlepiej. Jej nowy paradny pomysł - plastry na podeszwach butów, żeby sie nie ślizgać:-D Grunt to sobie radzić ;-)

My teraz jedziemy na Pampersach 3, bo ostatnio Kasia od znajomych dostała w prezencie cały karton 112 sztuk, zaszaleli. Jak dla mnie pieluchy to najlepszy prezent, bo ciuchów i maskotek to już dość.
 
Hej
biggrin.gif

Ja także bez pączka wczoraj.Myślałam, że mężol mi przywiezie, ale powiedział, że jak wracał z pracy, to już nie było pączków w sklepie, w którym był, a o cukierni zapomniał
baffled5wh.gif
realmad2.gif
..trudno. Nadrobię w niedzielę faworkami.
MamoOskarka, więc i ja poproszę:-) pączka z adwokatem:-p
Inka, ja też już myślę o pampkach "3"..dokończymy otwartą paczkę, a zapas (jedna paczka) - dam w prezencie mojej bratowej, która ma termin na koniec kwietnia:-)
Dagne, nie przemęczaj się;-) No i udanej imprezki chrzcielnej:tak:
Ewka007, tak z ciekawości, to co będziesz robiła z Zuzią? Wracasz do pracy czy masz pomoc?
Sosnowiczanka, ja używam oryginalnych pampersów.Miałam też paczkę Dada z Biedronki - prezent koleżanki. Zużyłam je, ale zadowolona nie jestem, jest różnica między nimi..
 
Dagne, brałam Betaloc, ale już naprawdę dłuuugi czas jestem bez leków, odkąd zaczęliśmy dopuszczać do siebie myśl o tym, że mogę zajść w ciążę (przestałam brać pigułki), odstawiłam leki nasercowe.

my przed chrztem Kuby też mieliśmy krótkie nauki, takie zbiorowe spotkanie rodziców i chrzestnych, ksiądz ogólnie opowiedział jak będzie to wszystko wyglądało pomodlilismy się, opowiadał jak możemy uczyć dziecka modlitw w późniejszych latach itd., krótko, zwięźle i sympatycznie było.

u nas też tyle śniegu nawaliło, że szok i dalej sypie! na spacer na pewno nie idziemy, choć temp. na plusie, więc pewnie na dniach wszystko zacznie się topić i w ogóle będzie bosko. :crazy:

ja zostałam do jutra sama z Kubinem, M. na nartach na wyjeździe firmowym... ok, mały wyje...


no i strasznie licho u nas z seksem, mam wrażenie, że zrobiłam się jakaś za ciasna i mnie boli, obciera, pomimo użycia naprawdę sporych ilości nawilżacza :(
 
Ostatnia edycja:
U nas też śniegu co nie miara:szok: Nawet jestem w szoku, bo przed chwilą pług wjechał między nasze bloki:szok::-)..i ciągle sypie..
Kupinosia, fajny pomysł teściowej z tymi plastrami:tak::-)
Kota - powodzenia bez Twojego M., żeby Kubuś był grzeczniutki!!!:-):tak:
U nas z seksem super:zawstydzona/y::-)..nie wiem, jak sie to stało, ale mam wrażenie, że jest jeszcze lepiej, niż było przed dziećmi:szok::-D.Fakt, że teraz urwać chwilunię dla siebie to jest masakra, ale WARTO:zawstydzona/y::-);-)
 
reklama
Witajcie:tak:
Coś mnie gardło boli i łykam tabletki, bo jak się rozchoruję to makabra...
Boli mnie od dwóch dni lewa strona brzucha , obawiam się, że znowu torbiel na jajniku -chyba się nie wchłonęła w ciąży ....do gina dopiero jakoś w marcu, bo jestem totalnie spłukana.
No i koniecznie jakies tablety anty , bo mam stres po każdych przytulankach ...

Trzymajcie się ciepło w ten śnieżny piątek!
 
Do góry