reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Zazdroszcze ze macie czas na pisanie. Ja ledwo Was podczytuje. Maly nadal ma mega kolki:-(Dzisiaj idę kupic delikol, bo sab simplex i infacol nie dzialaja. Nie wiem kiedy to cholerstwo minie:angry: Caly dzien na rekach bo inaczej nie zasnie bo ma bolesne skurcze brzuszka. Spi z nami i przez to mnie tak boli kregoslup ze szok,nie moge sie wygodnie ulozyc...byle on zasnal...

Ja rodzilam prawie 7 tygodni temu a jeszcze plamie, szczegolnie po stosunku. Musze isc w koncu do gina.

My jeszcze ani razu nie bylismy na takim prawdziwym spacerze, wstyd sie przyznac...Tylko do auta i z powrotem. Przez te kolki odechciewa sie wszystkiego...
 
reklama
U nas sypie strasznie a ja musze do sklepu wyjść po zakupki na objadek niby -4 i narazie się nie rozpuszcza ale temperatura się podnosi niestety :zawstydzona/y: nie lubię strasznie w deszcz anii w śnieg z wózkiem się telepać bo maluch cały obadulony i w foli a ja z zakupami kiepsko to widzę chyba że samochodem do marketu pojadę wtedy nie będę musiała nawet nosa na zewnątrz wystawiać brrrrr!!!!!

co do pampersów to cały czas 2 używamy choć Oskar jest spory są ok ale ja osobiście wolę dada z biedronki niż pampersy

co do wózka poczekam jeszcze z miesiąc może mały już tak nie będzie rósł a jeśli gondola okarze się za mała pożyczę od koleżanki stelaż z dużą gondolą tak na 3 m-ce i znów wróce do swojego wózka, dobrze że się okazało że mam od kogo pożyczyć bo już się bałam że nowy wydatek mnie czeka. Szkoda mi Oziego ledwie się mieści i nie może swobodnie poruszać nóżkami tylko uderza o rant muszę co chwila do do góry na maxa podsuwać a ja w domu cału czas korzystam z gondoli on bardzo lubi tak leżeć
 
Zapisuje się do grona mam które w tłusty czwartek nie zjadly paczka :(
Co do @ to ja tez nie dostałam ale mi tam się nie spieszy :) fajnie jest bez!
Co do sexu to wstyd się przyznać ale my jeszcze po porodzie nic nie dzialalismy! Raz ze nie mam ochoty, dwa ze M pracuje nocami a po trzecie to sobie ubzduralam ze najpierw wizyta u gina ,jesli będzie ok to może wtedy... Choć widzę jak mojego M nosi to mimo wszystko nie mogę się przekonać a i tez mam schize przed nim się rozebrać-chodzi mi o te blizny na piersiach i w ogóle sobie nie mogę wyobrazić ze miałby ich dotykać bo od razu fontanna się robi :/ poki co są zarezerwowane dla innego faceta :)
Dzis tez otworzyłam pampersy 3 i porownalam z 2 i chyba jednak są jeszcze za duże! Zużyje do konca te otwarte opakowanie i wtedy przejdziemy na 3! Ja do tej pory uzywalam tylko pampersow i szczerze to nie wyobrażam sobie zmiany na inne!
Milego dnia
 
dziewczyny ta chusta do noszenia dzieciaczków jest rewelacyjna. Jak zawinęłam Karolinkę o 9, to obudziła sie pół godziny temu. Ja w tym czasie zrobiłam pranie, posprzątałam i zrobiłam sałatkę. Wiem, ze tez zalezy to od dziecka, ale moge polecic w 100%.

Zmykam teraz ogarnac moja twarz i ciało, bo wieczorkim przychadza goscie:biggrin2:

buzka pa:biggrin2:
 
MAXEEL tak wiem tym bardziej jak mały ssak przy piersi to z wyjściami na dłużej kiepsko na razie ale Kochana odbijemy sobie jak nasze pociechy podrosną.
Na czyje urodziny robisz żarełko???
Później wrzucę fotki Meli jak będę na swoim lapku bo muszę z tel wysłać.

VENIS ja cały czas trzyma, kciuki żeby wam się wszystko unormowało.

INKA co do tych pampersów to ja przy Ameli prawie rok używałam oryginalnych i tyle osób mi mówiło by przejść na Dadę lub jedna koleżanka polecała Rossmanowskie-ale te to porażka, baaa nawet mojego K koledzy w pracy mu mówili, że Dada super a ja byłam uparta jak osioł. Ale około roku Meli jak było krucho z kasą musiałam przejść na tańsze i powiem, że w brodę sobie plułam, że tak długo kupowałam oryginalne za tyle kasy. Teraz z małym od razu jeszcze w ciąży Dadę zaczełam kupować.

Musze się pochwalić. Moja Amelka 3 dni w przedszkolu nie była bo trochę przeziębiona, ale dziś ją puściłam bo bal karnawałowy mieli i ogłoszenie konkursu plastycznego. Robili zimę w domu z pomocą starszych, Amelce pomagała chrzestna i zajęła moja Niunia 1 miejsce w grupie 3latków i dostała mega puzzle z kilkoma obrazkami. Moja super zdolniacha.
 
Dorotar, karmie tylko piersią. Zamierzam juz od marca wrócic do pracy, na razie chociaz na pare godzin, 2 z rana i 2 popołudniu. Nakarmie małego przed, a potem jak wróce. Mleko tez odciągam i mrożę wiec w razie czego mama odmrozi i poda. Muszę sie zebrac pomalutku, zeby z rytmu nie wypasc. Ponadto od marca duzy ruch sie zaczyna, jak to przed swietami i szkolenie organizujemy u mnie w salonie, z jakiejs nowej firmy amerykańskiej, co dopiero na rynek wchodzi.
 
Koniecznie muszę się lepiej zorganizować,żeby mieć czas na BB bo zajrzę to od czasu do czasu,a tyle dobrych słów i "miodu"na mnie spada,że czuję się jak po SPA:-) Dzięki Dziewczyny za słowa uznania!
Dzisiaj miałyśmy mieć 2 serię szczepień,ale nic z tego nie wyszło bo moje Gwiazdeczki obudziły sie rano zasmarkane i z kaszelkami:szok::-(
Na razie jest leczenie bez antybiotyku tzn.receptę nam p.doktor wypisała w razie gdyby infekcja się rozwijała,ale mam nadzieję,że w stłamsimy ją w zalążku ;-).Dziewczynki są w dobrych humorach,także choróbsko chyba się nie rozwija. A co do padającego śniegu to akurat w największą śnieżycę męczyłyśmy się z naszym dyliżansem,aż mnie ręce do tej pory bolą po tej przeprawie.
inka my "jedziemy" cały czas na Pampersach premium care bo te zwykłe kilka razy przepuściły nam kupsko. Halince od dwóch tyg.zakładam 2,a Anusia jeszcze ma 1.
27012701 a jaki rodzaj chusty zakupiłaś i gdzie? U mnie też by się to chyba sprawdziło bo dziewczyny nie ważne w jakiej pozycji,ale aby tylko na mnie najlepiej śpią.
 
Dorotar, gratulacje dla Meli:-) a urodziny - moje:zawstydzona/y: W poniedziałek kończę 32 lata:szok:;-)
Salsik - myśmy tu wykupywały chusty chyba w większości z jednej aukcji, tzn. WYGODNA CHUSTA TKANA AZIMI TYLKO TERAZ - WYPRZEDAŻ (2076811405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Super sprawa:-) Dużo zdrówka dla Twoich dziewczyn!!!
Gosia, u nas juz na plusie temperatura i zaczyna się powoli robić breja:-( Super, że masz możliwość pożyczenia wózka:tak:
Inka, ja zawsze w staniku przytulanki urządzam;-) A blizny..oj, ja jak weteran, musiałabym chyba wcale się nie rozbierać, same blizny..
2701..-to udanego wieczorku;-):-)
Venus - ja też trzymam kciuki za Mikusia i jego kolki!!
 
reklama
Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł zakupu tego rodzaju chusty,ale jakoś nie mogłam się zebrać,żeby coś odpowiedniego wyszukać i jak zwykle BB i Cioteczki we wszystkim pomogą:tak:-DZIĘKI!!!

A jaki rodzaj wiązania u Was najlepiej się sprawdza?
 
Do góry