reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

mamcia ja też jestem na pepti ale lekarz mi powiedział że ta kaszkowata cera bardziej wygląda mu na trądzik niż na dalższą alergie
 
reklama
Lysa, Kuba dostał głównie kasę, od chrzestnego taką srebrną grzechotkę z grawerem, a od chrzestnej złoty łańcuszek z krzyżykiem i oprócz tego troszkę ciuszków od każdego z gości (co mnie cieszy niesamowicie, bo nie muszę robić zakupów ubrankowych hehe)
 
Mamcia super stronka, dziekuje Ci za nią:) Sama tez czasem usypiam Alanka suszarką:-D
Agapa 100 lat dla was
Dorcia gdyby moje dziecko spalo tyle godzin to byla bym bardzo szczesliwa bo ja z natury spioch jestem, tak wiec Ty sie ciesz po prostu.
Kota fajnie ze Ty tez juz po chrzcinach i milo ze strony gosci ze Ci ciuszkow przyniesli. Chodzenie po sklepach Cię ominie.
Papayka a jak oczko twojego maluszka? Ropieje nadal czy moze przeszło?
Mamcia skąd ty te stronki wynajdujesz? :-) Takiego chudzielca jeszcze nie widzialam:szok: Ohyda.
 
Ostatnia edycja:
hejka!
dziewczyny dzieki za kciuki, strasznie mi miło:):) i z gory przepraszam zdazylam ciut poczytc ale to tyle..
donoszę że podróż nam minęła świetnie!!!
mała przespała całą drogę i pobyt w krk nwet nie chciałą cycka w restauracji i potem po dordze musialam dac mm zeby nie stawac, wiec dojechałam z cyckami całymi w grudkach, i mała płakała jedzac bo jej tak leciało, ale juz sytuacja opanowana:) dobrze ze wzielam laktator.
Natomiast Kamil z całej drogi przespał 20 min. w knjpie był super, zjadł frytki i miesko i się bawił, gorzej było na koniec jazdy bo mielismy problem z podjazdem pod gore i musialam wysiasc pomoc a on w ryk bo sie obudzil i wystraszył.

Ale i tak sama z nimi bym się nie zdecydowała jechac pierwszy raz a tak teraz juz wiem że w razie pilnej potrzeby mogę spokojnie jechac!!
 
mamacia masakra jakaś te 50 cm w tali:baffled: a jak ona w ciąży by chodziła ZASTANAWIA MNIE:szok:
dorcia zazdroszczę !!!takiego aniołka
dobrej nocki, spokojnej mamusie!!!:tak:
 
Moje Malenstwo nareszcie usnelo więc i ja mogę się kłaść,jutro biegania po urzędach i w końcu odbiore becikowe,które i tak pewnie pójdzie na szczepienia!
Po namyśle zdecydowałam na 6w1 i pneumo ale dopiero po 6mcu! Jutro tez będę wiedzieć ile mnie to wyniesie bo szef mojego M ma kilka aptek w mieście i ma zrobić nam dobra cenę! Wtedy ewentualnie meningo doborze,bo Rota chyba odpuszczam!
 
hej:-)
u nas nocka jak nigdy... zasnal o 21, potem okolo 3 sie obudzil i kolejny raz o 7.... jestem w szoku, ale nie chce sie cieszyc na zapas, bo to pierwszy raz nam sie zdarzylo....;-)
Sosnowiczanka, oczko nam sie "naprawilo"...;-)
Asko, super, ze podroz sie udala!:tak:
Od tego czytania w necie roznych porad mam juz metlik w glowie... Np. czytalam zeby dawac herbatke z kopru, a pediatra powiedziala, ze herbatka nie pomoze, a moze zaszkodzic.... I badz tu madry i pisz wiersze....:-(
Nie wiem jak wy, ale ja mam problem z czasem w tym sensie, ze planuje wizyte u dentysty i fryzjera i nie wiem jak sie umowic, zeby to byla dobra godzina, tzn, zebym mogla zostawic malego najedzonego i przebranego np z babcia.... chyba w tej kwestii nie znajde dobrego rozwiazania......
Tym bardziej zdolowalo mnie to, ze probowalam sciagac mleko laktatorem (do zamrozenia, na pozniej) i okazalo sie, ze po 30 min z obu piersi sciagnelam tylko 60ml....:szok:
Milego dnia!
 
papayka- też mam ten problem że nie wiem kiedy do dentysty, bo tu musze sie zgrać z malutką i z dentystką :eek:
asko- ale Ty obrotna i odważna mamuśka jesteś, szczerze podziwiam !

Kasia nockę przespała całą, ale zasnęła dopiero przed 24tą. Cały czas chciała cycka i dziś też zapowiada sie podobny scenariusz. Może to ten słynny skok rozwojowy :-p

Mam pytanie techniczne i może takie bardziej na forum fotograficzne ale szukać mi sie nie chce. Może któraś z Was zna sie na tym czy w aparacie kompr. najlepiej ustawić małą, srednią, czy wysoką ? kompr. to podejrzewam znaczy kompresja
 
reklama

Inka
- ja mam niedługo urodziny i sobie obiecałam fryzjera, bo nie mogę na siebie patrzeć. A zawsze mówiłam że nie będę zaniedbaną mamuśką.. :baffled:
Najadłam się strasznie, ale cóż jak apetyt wilczy. Mały teraz usnął a ja czekam na M. Może trochę ze mną pogada dziś, bo ostatnio albo go nie ma a jak jest to jest zmęczony.. Niestety ja też.

tak...ja tez sobie to obiecywałam, a jest jak jest:-( farba stoi od 3 tyg i nie mam kiedy jej nałozyc, bo musiałabym miec z godzine dla siebie , a to trudne do zrealizowania...a wieczorem padam spać o 21-22:-(

Wczoraj mieliśmy dzień gości- tzn jedni zapowiedziani, a dwóch nie ...wymęczyłam się strasznie. Dostaliśmy pampersy...rozm.2, jak my od 2 tyg na 3 lecimy ...no nic muszę je szybko zużyć.

Zaraz ruszam na badanie bioderek i szczepienie. Wybrałam 6w1, na nic więcej nie szczepie , na pneumo zaszczepię raz jak będzie starszy.
Ciekawe ile bąbel waży:tak:

Miłego dnia mamusie- nie dajcie się sterroryzować maluchom:-D
 
Do góry