reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Co do czkawki, to tak jak Asia, poczułam tak prawdziwie może z 2 razy :) to tak jakby regularnie pulsujące, podskakujące coś, przy okazji łaskoczące ;)
Myślę, że po 30 tyg to właśnie czkawka da nam popalić :)

Ale jestem wesoła :D dzwonił kurier! będę mieć łóżeczko, pościel i parę innych pierdółek za godzinkę :)
 
reklama
dagne aż Ci zazdroszczę:):)
ja odkąd kupuję rzeczy dla mojego misia coraz bardziej nie mogę się doczekać aż wrócę z nim do domu i będzie już z nami:-)
dzisiaj mi się wciska pod żebra, od rana czuję jak mnie stuka zaraz pod piersiami tak się rozpycha mój malutki:)
 
Witajcie kochane mamusie:)

Mam nadzieje, ze mnie tu niektore z Was jeszcze kojarza, bo z tego co widze sporo nowych dziewczyn doszlo:)
Mnie nie bylo tak dlugo, bo mnielismy przeprowadzke, nom i remont jeszcze nie tak do konca sie skonczyl, ale dajemy rade;)
Internet tez dopiero mam od niedawna, wiec nie moglam Was regularnie czytac.
Ale mam nowe nowinki:) Bedziemy mieli coreczke:D cieszymy sie bardzo, bo wlasnie pierwsze dziecko chcielismy dziewczynke i sie udalo:) ja i mala mamy sie bardzo dobrze:) Mala od dwoch tygodni sie zrobila bardzo aktywna, nawet kilka razy juz mnie w nocy obudzila:)

Ostatnio tez mialam badanie cukru, ale ten moj napoj do wypicia byl pyszny, o smaku przeczek, wiec sie troszke zdziwilam, ze Wy kochane sie musialyscie meczyc i pic takie rzeczy naczczo.
 
Nasz ulubiony drink (glukoza) jeszcze przede mną ale zrobie go jak skoncze brać żelazo bo przy okazji muszę sprawdzić morfologię. Tajenka - wydaje mi się że Twój napój jest droższy i dlatego w Polscse go nie ma - po co NFZ ma sponsorować coś żeby było smaczniej - niech się kobitki męczą ;)
 
Cześć Kochane

Ja tylko na chwile wpadłam żeby powiedzieć że widzialam dzisiaj na usg moją sliczną Niunię:-), jest ok waży ponad 1,100 kg, i wygląda słodko te usteczka i nosek:-), reszte opisze na odpowiednim wątku.
Jestem happy:happy:

Buziaki
 
aga, super:-), to juz całkiem duża ta Twoja niunia. Moja pewnie tez juz osiągnęła 1kg, ale ja swojej niuńki już dlugo nie widziałam i tęsknię za tym widokiem ogromnie...Na szczęście mam jakieś nagrania z usg to sobie je odtwarzam, bo bym zwariowala. Mąż tylko ją widział na ostatnim usg w środę i sie zachwycal...
tajenka, gratuluję że Wam się ułożyło jak chcieliście i będzie dziewczynka. My tez z mężem odkąd zaczęlismy planowac dzidziusia byliśmy nie wiedzieć zupełnie czemu zafiksowani na dziewczynkę..., ale gdyby był chłopiec to jestem pewna, że bylibyśmy tak samo szczęśliwi.,
xxasienkaxx2, ja też się tak niecierpliwię, przeglądam ciuszki i wyobrażam sobie naszą Lenkę:-).
dagne, Ty mnie nie strasz że po 30tygodniu czkawka dopiero sie daje we znaki, bo ja mam wrażenie że juz bardziej podskakiwac mój brzuch nie może...:-D. Fajnie masz z tym łózeczkiem. My z mężem cały czas nie możemy dojść do kompromisu jakie kupić...
 
Hej dziewczyny mam mały problem odkad jestem w ciazy juz drugi raz złapała mnie infekcja czesci intymnej stosuje Lactacyd ale nie zdaje cos on egzaminu co wy mi radzicie?
 
cesc grudnioweczki!!

co do czkawki,to ja z Patryczkiem mialam taka czkawke w brzuszku ze szok...ale to dopiero ok 26-27 tygodnia taka porzadna:)

a teraz tylko ruchy na razie....
ale dzis jestem wykonczona,Mlody mi dzis nie spal i caly dzien poprzestawiany;/;/
a pogoda masakryczna..
idziemy niedlugo na spacerek:):)
do pozniejj!!!!
 
reklama
a my własnie wrocilismy ze spacerku, ale pizgaaa tak że masakra, pierwszy raz od.. chyba zimy Kamil miał założoną czapkę i ciągle chciał ja sciągać!!! nienawidzi czapek.. uroki letniego dziecka..
dzis spakowaliśmy ksiażki do pudełek z ikei jeszcze tylko muszę znalesc dla nich miejsce zanim kamil je z powrotem rozpakuje.. i to na czesci pierwsze... a za godzinkę wybieram się na basen z młodym i jeszcze kumpela z synem i swoim brzuszkiem z nami jedzie:D Liczę że dziś obejdzie się bez wpadek;p.
 
Do góry