reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czy Wasze dzidzie tez maja tak często czkawkę? Moja po kilka razy dziennie...i zaczynam sie martwić, bo ktos napisał tu wcześniej ze to może świadczyc o niedotlenieniu...:-(
 
reklama
Jestem :)
Uff, tym ohydztwem odbija mi się co jakiś czas... ;/ ale dałam radę :) A Niunia jak się rozbudziła po tej glukozie, że ho ho.
Teraz jem zupę pomidorową, co by zabić smak. A i zapisaliśmy się na szkołę rodzenia :) w poniedziałek zaczynamy o 16.30 :)
 
cześć dziewczyny:)

byłam z rana na badaniach, mam ogromną nadzieję że hemoglobina mi urosła bo już nie wiem co robić...
jutro odbieram wyniki i lecę na 18 do gina więc zobaczę mojego malucha no i zobaczymy jak te wyniki...
pogoda się popsuła i mam nadzieję, że z piękną aurą odejdą też komary bo już nie wyrabiam z tym cholerstwem...
 
Tofik moja młodsza córcia miała non stop czkawke, znaczy to tyle, że układ pokarmowy kest nie rozwiniety jeszcze prawidłowo, tak samo po urodzeniu dzieci dosc czesto miewaja ckwake i nie znaczy to, że jest im zimno albo grzeba podac herbatke z koperkiem jak robiły to zazwyczaj nasze babcie i mamy :p
tak mi lekarz tłumaczył jak miałam obawy - nie przejmuj sie wiec bo nic złego sie nie dzieje

ja mam glukoze w poniedzialek mialam isc dzisiaj ale zapomnialam i wypilam kawe
 
Moje maleństwo też dziś sie kręci jak szalone :) zastanawia mnie ta czkawka... ja jej nie czuje ale jak mialam usg to maly podskakiwal i gin mowila ze to wlasnie czkawka. moze jeszcze jest za maly zebym czula czkawke?
 
Witam :-)

Dospałam dzisiaj do godziny 11-tej a w nocy wstawałam tylko raz. Dzisiaj planuję cały dzień spędzić w domu bo jest tak ponura pogoda że aż mi się wychodzić nie chce. Właśnie M usmażył placuszki ziemniaczane ... tylko wczoraj powiedziałam że miałam ochotę to stwierdził że taki będzie dzisiejszy obiadek i był najadłam się i zaspokoiłam swoją chęć na placuszki :-) Właśnie przed chwilą stwierdziłam że jestem bardzo bystra bo kto dotyka palcami palnika żeby sprawdzić czy wystygł ... chyba tylko ja i mam nauczkę oparzyłam sobie palca =/ Uciekam teraz posprzątać a potem będę resztę dnia leżeć :-)

Pozdrówka i miłego dzionka grudnióweczki :-)
 
laseczki, Wy mi tu o obiadkach piszecie, placuszki mmmm, ale bym zjadła :-) a ja jeszcze godzinę muszę wysiedzieć w pracy, a zapomniałam trzeciego śniadania, a drugie już przed 12tą zjadłam :dry: :baffled:

w sumie ja też nigdy czkawki maluszka nie odczułam... możliwe, że możliwe, że to przez łożysko na przedniej ściance, albo po prostu nie wiem, jak się ją wyczuwa.
 
asia_79, dzięki uspokoiłaś mnie. Wydawało mi sie, że trochę za często ma ta czkawkę i miałam wrażenie, że się biedactwo męczy...tak podrygując.

Pyszczek, ja od niedawna czuję czkawke dzidzi. Wcześniej słyszałam czkawkę przez detektorek tętna brzmiało to jakby dodatkowe uderzenie serca...A teraz cały brzuch rytmicznie, regularnie podskakuje. Za pierwszym razem kiedy to poczułam, wystraszyłam się że dzidzia ma jakies konwulsje i gotowa byłam pędzić na IP..:szok:.:-)
 
reklama
Tofika nie martw sie dziecko sie nie męczy - lekarz mi to własnie łądnie wytłumaczył
a picia ma pod dostatkiem jakby co :p dzieci pija sobie nasze wody płodowe

ja odczuwałam czkawke raz czy dwa w tej ciazy
 
Do góry