reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Oj zaparcia wiem cos o tym... :/ a co do wymiotow to u mnie tez juz sie zaczeły... cały dzien jest mi nie dobrze i jedzenie wogole mi nie wchodzi. Ja niestety tez pracuje na popołudnia albo nocki ale tylko do 20 maja i ide na L4 bo tak naprawde to przez nocki nie powinnam juz wogole pracowac. A tak pozatym to czekam z utesknieniem az wybije 8 tydzien i ide 11 maja do gin zobaczyc serduszko :-) mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku. Trzymajcie sie dziewczyny i dobrej nocy zycze.
 
reklama
Witam Grudniowe mamy !

dołączam się do was , a termin 11.12.2011 badź 14.12.2011 .

Chyba najmłodsza z mam ... Troszkę was czytałam i również plamię delikatnie
jutro rano zobaczę czy wszysto ok jeżeli nie udam się do ginekologa.
Boje się !
Czy któraś aktualnie plami ?
Słyszałam o luteinie?...

Pozdrawiam !
 
Cześć dziewczynki ja też mogę już do was dołączyć:-D termin mam na 25.12.
z męże już się dzidzi doczekać nie możemy:-) JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWI :happy: długo na dwie kreseczki czekaliśmy.
We wtorek kolejna wizyta u gin, mam nadzieję że z dzidzią wszystko dobrze:tak: i czy urosła bo na ostatniej wizycie miała 5mm. Nasze maleństwo:-) Pozdrawiam was wszystkie;-)
 
cześć dziewczyny! jak dzisiaj Wasze smaopoczucie. Ja wczoraj wieczorem padłam na łózko i nawet nie wiem kiedy zasnęłam, ale spałam, jak kamień, nawet w nocy się na sikanie nie obudziłam, a rano miałam problem z otworzeniem oczu!

dagne, mnie też ostatnio męczą te cholerne wzdęcia, strasznie są uciążliwe, chwilami nie mam już siły się nawet ruszać, ale faktycznie woda z miodem pomaga. pomogają mi też grapefruity :tak:

Dzięki bardzo mi się przydadzą te rady :) Ja jeszcze gdzieś wyczytałam że dobra jest herbatka imbirowa i bułeczki mleczne:)

muszę koniecznie wypróbować! :-)


no i witam nowe mamusie grudniowe!!!
 
hej! Ja tez dzisiaj witam z mdłościami i zmykam się szykować bo, mam jakąś konferencje i czas ruszyć w drogę. Moja Młoda pojechała dzisiaj na wycieczkę z przedszkola do Ustronia, a ja tylko myśle kiedy wróci, czy jest jej ciepło, czy dobrze zje coś-ehh.
Byle do wieczora i gin:-)
 
Agapa no zobaczymy jak nie prywatnie to pewnie tam gdzie ty albo na Madalińskiego.
Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam taką różnice z tym wiekiem ciąży. ;-)


P.S. -A czy któraś z Was ma zaparcia i bardzo duże upławy? Ze mnie to strasznie leci bym mogła wyciska z tych wkładech !! Chyba się będę musiała przerzucić na podpaski jakeś niewielkie ;/


Ja też mam zaparcia. Trochę pewnie dieta nie taka jest jak powinna być, za dużo smażonego. Poza tym nie mogę przestać jeść frytek :) Ze mnie też leci. Trochę może w tym winy duphastonu, ale też z wkładkami się nie rozstaję.

A widzę, że coraz więcej z nas wita się z kibelkiem :) Ja na szczęście jeszcze nie. Wczoraj wogóle dosyć dobrze się czułam, ale bywają dni nie do życia.
 
Ja mam straszne mdłości zaparcia swoją drogą też... jak narazie źle na mnie wpływa ciąża...

jestem zmęczona jak nie wiem po jakiej pracy fizycznej, leniwa , senna...

a wizytę mam dopiero 25...

Ciekawe czego się dowiem ?

Też tak czekacie z niecierpliwością ?

Może macie już jakieś wybrane imiona jak tak to jakie ?
 
Witam nowe grudnióweczki 2011 ! Spokojnej ciąży dziewczyny ! :-)

Ja podobnie jak i w pierwszej ciąży nie mam problemów z zaparciami, wręcz mam przyspieszone spalanie. Codziennie zjadam kiwi - polecam :tak:
 
Witam nowe grudnióweczki 2011 ! Spokojnej ciąży dziewczyny ! :-)

Ja podobnie jak i w pierwszej ciąży nie mam problemów z zaparciami, wręcz mam przyspieszone spalanie. Codziennie zjadam kiwi - polecam :tak:


Witamy witamy !
O to ja osobiście zazdroszczę... Kiwi powiadasz ? pomaga ...





Ps. Dziewczyny smarujecie się już jakimiś kremami przeciw rozstepom ...? Jakimi...
 
reklama
olluchna- jak masz problem z plamieniem to może powinnaś ginowi o tym powiedzieć jak najszybciej to może być związane z niedoborem progesteronu w organizmie- powinien Ci zbadać poziom progesteronu i jak będzie niski to zapisać profilaktycznie duphaston lub luteine- ja nie mam problemu z plamieniem i progesteron tez ok a od samego początku ciązy biore luteinę.

Dziewczynki co do mdłości to już na inych wątkach polecano arbuza- ja wybróbowałam i razem z jabłkami mi pomaga.
 
Do góry