reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie, ja zalatana dziś od rana, wczoraj miałam totalnego lenia, nic mi się nie chciało robić. Witam też nowe mamusie.
Ja dziś zrobiłam test elektroniczny i wyszło, że jestem w ciąży 3 tygodnie +od zapłodnienia. Już więcej testów nie robię, czekam jedynie na usg za 1,5 miesiąca.
My święta w rozjazdach po znajomych, ewentualnie zrobimy sobie gdzieś mała wycieczkę. Trochę brakuje nam takich świąt z rodzina w Polsce. W razie jakby mnie już dziś nie było to:

Życzę Wam grudniowe mamusie Wesołych Świąt, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa. Dbajcie o siebie i o fasolki :-)

becia84 gratuluję, serduszka

firanka trzymaj się , ja również ściskam kciuki za maluszka.
 
reklama
Całusy Kochane :-)

Przede wszystkim, chciałabym życzyć Wam spokojnych, zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy! :tak: :laugh2: Może i już wieczorową porą, ale nie miałam możliwości zajrzeć do Was wcześniej... :-(

Firanka, kochana, trzymam kciuki za Ciebie i Fasolkę! :tak: Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :* Wierzę, że Maleństwo jest silne i da sobie radę! :tak:




Jestem teraz na urlopie w Polsce, stąd tak mało mnie na BB... Dużo się u mnie dzieje, z czego zdecydowana większość to przyjemności związane z pobytem długo nie widzianej rodzinki i przyjaciół. :laugh2:
Z dobrych wieści, w najbliższą środę o 19:00 mam wizytę u ginekologa z usg :tak: :laugh2: Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok!

Jeszcze raz najlepsze życzenia dla Was, Skarby i obiecuję, że zajrzę do Was najszybciej jak to będzie możliwe :tak:
Tymczasem - pozdrowienia z Karkonoszy! :laugh2:
 
Witam wszystkich :) Na początek życzę wszystkim wesołych świąt :)
Ja również zostanę grudniową mamą :) W grudniu się urodziłam i teraz moja dzidzia w grudniu najprawdopodobniej się urodzi :)
firanka trzymam kciuki za Twojego maluszka, oby wszystko było jak najlepiej
 
Witam Was Dziewczyny!
Jeżeli mogę to chetnie się do Was dołączę:sorry2:
Jestem mamą Kamisi - prawie 6-latki i teraz po sprawdzeniu 3 testu w końcu pojawiły sie 2 kreski:cool2:
Jestem z Bytomia.
Pozdrawiam Was gorąco i życzę jeszcze wspaniałego ostatniego dnia świątecznego wypoczynku
 
reklama
Czesc kobietki :-)

Witam w lany poniedzialek.U mnie dzien zaczal sie od mdlosci i ogolnego lenistwa :tak:Ale jakos daje rade,zagryzam cokolwiek mam pod reka i troche pomaga:tak:

Firanka biedulko,fasolka musi przetrwac.....napewno dzidzia jest silna i serduszko sie rozkreci,trzymam kciuki bardzo mocno za ta mala kruszynke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry