reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wróciłam...
Usg w porządku Michał bronił się przed jeżdżeniem po jego brzuchu ile sił w rękach złośnik:wściekła/y:, posiew wyszedł do powtórki: mieszana mikroflora, albo źle pobrany materiał albo jest tyle bakterii, już nie wiem jak mam go pobrać super sterylności się nie da zachować. Dostaliśmy skierowanie na powtórny posiew i kał i zmiana mleka na Nutramigen. Osłuchowo czysty wysypka zeszła. Czyli dalej niewiele wiemy...

Kurcze a juz myslalam ze poznasz diagnoze:-(szkoda tak bardzo Michasia:-(
 
reklama
Wróciłam...
Usg w porządku Michał bronił się przed jeżdżeniem po jego brzuchu ile sił w rękach złośnik:wściekła/y:, posiew wyszedł do powtórki: mieszana mikroflora, albo źle pobrany materiał albo jest tyle bakterii, już nie wiem jak mam go pobrać super sterylności się nie da zachować. Dostaliśmy skierowanie na powtórny posiew i kał i zmiana mleka na Nutramigen. Osłuchowo czysty wysypka zeszła. Czyli dalej niewiele wiemy...
a moze sprobuj tak jak ci mowilam- nozki do zlewu i szybko do kubeczka, my tez tak pobieralismy na posiew i bylo oki. tak strasznie mi zal Michasia..., biedaczek tyle cierpi.. oby sie cos poprawilo.
 
Ja już jestem:)
Byłam na "klachach" u koleżanki...boziu jak ciężko jest teraz się wybrać z dwójką dzieci!!!!
 
No zebys wiedziała! Jeszcze muszę ich ubrać u góry...i dopiero zejść po schodach do trochę chłodniejszego korytarza! Normalnie jak z nimi doszłam na miejsce to byłam cała spocona!
 
reklama
Do góry