reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zaraz jade odebrac ja z przedszkola,narazie nie zostawiam ja dluo,niech przywyknie;-)
MAGDA Patrykowi nie smierdza nogi:no:
MARTA mam prosbe,czy mozesz napisac przepis na ta pieczen co ostatnio pisałasna watku o gotowaniu?Chodzi mi głownie o ta zalewe co moczy sie miesko...Z gory dziekuje;-)
 
reklama
U nas jest już wynik posiewu ale nie wiem jaki bo mi @ nie chciała przez telefon powiedzieć teść mi odbierze wynik, dobrze będę miała wszystkie badania na dziś :-)
 
Gabrysi nogi się nie pocą ale nie chce chodzić w kapciach.Tylko rajstopki a najchętniej gołe nogi.Mój pies przeżył noc dzisiaj miał znowu kroplówki i antybiotyk ale jest chyba gorzej bo zacząl piszczeć.Smutno mi ..Ktoś powie ,że to tylko pies ale przywiązałam się do niego.
 
Misio, współczuję ci, jak opisujesz zachowanie pieska to aż łzy mi do oczu napływają.

a ja mówiąc szczerze cieszę się ,że odstawiłam ,bo zupełnie inaczej się czuję :tak: odzyskałam w końcu energię :tak: i expresowo wróciło mi 3 kg , bo spadłam już do 54,5 :szok:
I to jest jeden z powodów, dla których ja jeszcze karmię :-) Mnie się 3kg nie przyda, wolałabym stracić.
ja robiłam taki piwny ale nadziewany na puszke od piwa, puszka do połowy musiała być w piwie. Zioła prowansalskie i piwo, wg przepisu Pascala, ale odradzam, nam nie smakowało.
Zafrapował mnie ten opis, możecie naświetlić? Jak nabić wielkiego kuraka na małą puszeczkę czy słoik? W jakiej pozycji piec? Czy to nie jest niebezpieczne wkładanie puszki do piekarnika? I w ogóle po co to się tak robi? :-)

Kopciuszku, i jak Julka w przedszkolu.
Marzka, zaraz 14-sta więc zaciskam kciuki.
Marta, dziecko z gumy :-) dobre.

U nas trudno powiedzieć jak. Franek miał podwyższoną temperaturę. Z racji, że zdarza mu się też kasłać to na wszelki wypadek pojechaliśmy do pediatry. Osłuchowo oczywiście czysty, obie podejrzewamy, że temp jest od zębów (praktycznie przy każdym wyżynaniu tak ma), no ale mam całą listę leków, które mam podać gdyby było gorzej :-/
 
laseczki mojemu damianowi mega pocą sie stopy, normalnie mu śmierdzą:( wasze dzieciaczki też tak mają? staram sie unikac kapci, tak jak radziłyście, ale dzisiaj nabił sobie takiego guza, że masakra:(

Michalskiemu też się pocą nogi nawet w śpiochach bez skarpet ... :) nie wiem czym się to ma ... ale śmierdzą jak u starego chłopa :)
Pocenie samych stopek chyba nie jest objawem niepokojącym :)
 
Franiowi też się troszkę pocą, ale nie śmierdzą jakoś bardzo :-) Bawimy się w "smrodki" (wąchamy stopy i wyrzucamy mówiąc smrodki), ale dlatego, że radochy przy tym pełno, Staś też kochał tę zabawę :-)
 
U nas jest już wynik posiewu ale nie wiem jaki bo mi @ nie chciała przez telefon powiedzieć teść mi odbierze wynik, dobrze będę miała wszystkie badania na dziś :-)

Oby było dobrze,trzymam nadal kciuki i czekam na wiadomosci.

Gabrysi nogi się nie pocą ale nie chce chodzić w kapciach.Tylko rajstopki a najchętniej gołe nogi.Mój pies przeżył noc dzisiaj miał znowu kroplówki i antybiotyk ale jest chyba gorzej bo zacząl piszczeć.Smutno mi ..Ktoś powie ,że to tylko pies ale przywiązałam się do niego.

Wiem co czujesz:-(mialam podobnie,moj psiak jakies 5 lat temu tez sie tak meczyl,maz podawal mu nawet morfine:-(piszczal cala noc,bylam wtedy z Julia w ciazy,kiedy wstalam rano i poszlam do niego to on na moich oczas po prostu zdechnal:-(tak jakby czekal zeby sie ze mna pozegnac...bylo placzu mnustwo,jednak tak bardzo sie meczyl ze lepiej ze zdechl:tak:lekarz raczej nie mial zadnych nadziei:no:ale ja wierzylam ze moze jednak z tego wyjdzie...

Pamietaj ze śmierć zwierzaka wcale nie musi być zła,bywa dobrą wróżką wyzwalającą z bólu.


Misio, współczuję ci, jak opisujesz zachowanie pieska to aż łzy mi do oczu napływają.


I to jest jeden z powodów, dla których ja jeszcze karmię :-) Mnie się 3kg nie przyda, wolałabym stracić.

Zafrapował mnie ten opis, możecie naświetlić? Jak nabić wielkiego kuraka na małą puszeczkę czy słoik? W jakiej pozycji piec? Czy to nie jest niebezpieczne wkładanie puszki do piekarnika? I w ogóle po co to się tak robi? :-)

Kopciuszku, i jak Julka w przedszkolu.
Marzka, zaraz 14-sta więc zaciskam kciuki.
Marta, dziecko z gumy :-) dobre.

U nas trudno powiedzieć jak. Franek miał podwyższoną temperaturę. Z racji, że zdarza mu się też kasłać to na wszelki wypadek pojechaliśmy do pediatry. Osłuchowo oczywiście czysty, obie podejrzewamy, że temp jest od zębów (praktycznie przy każdym wyżynaniu tak ma), no ale mam całą listę leków, które mam podać gdyby było gorzej :-/

Z Julia calkiem niezle:biggrin2:plakala podobniez ale tylko pzez chwile,jak zajechalismy po nia to bawila sie razem z dziecmi,jutro maja pasowanie na przedszkolaka i troche sie tego boje...zrobilam jej kilka fotek z kolezankami zeby miala troche radosci;-)
Franiowi zycze zdrowka;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wróciłam...
Usg w porządku Michał bronił się przed jeżdżeniem po jego brzuchu ile sił w rękach złośnik:wściekła/y:, posiew wyszedł do powtórki: mieszana mikroflora, albo źle pobrany materiał albo jest tyle bakterii, już nie wiem jak mam go pobrać super sterylności się nie da zachować. Dostaliśmy skierowanie na powtórny posiew i kał i zmiana mleka na Nutramigen. Osłuchowo czysty wysypka zeszła. Czyli dalej niewiele wiemy...
 
Do góry