reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja się dopiero teraz witam z rana z Wami kochane, ale zaraz na calkiem lezaca pozycje przechodze znowu. Wczoraj skurcze, lekarz i wstrzymanie porodu dzis na szczescie przeszlo/ mam nadzieje/ wiec uparlam sie ze bede w domu. Jedyny plus ze mąż przyjechał zeby do kraka mnie zabrac ale to jak czynnosc skurczowa macicy calkiem sie skonczy:/
 
reklama
Co za pogoda..
NIC mi sie nie chce.. najchętniej cały dzien bym w łóżku przelezała.
zjadłam wczoraj lody czekoladowe.. co ja w życiu takich lodów nie umiałam strawić.. ONLY śmietankowe zawsze..
jak ta ciąża sponiewiera człowiekiem..

w ogole to se wczoraj odwiedzilismy znajomych...
o matko i pozalowalam..
'Ania ale Ty masz brzuch.. tak szybko Ci urosnal?'
"O boże a gdzie rodzisz? a bartek z Toba? a jak sie czujesz?'
'a imie macie wybrane?'
no myslalam po 10 min ze wyjde z siebie i stane obok..
jak mnie ostatnio wszystko wnerwia..a obrywa Bartek później.. :-D
taki chyba już los naszych facetów:-D

galaretka się mi za bardzo ściągnęła!!!!
ale jakoś ją rozwaliłam:-)
 
Co za pogoda..
NIC mi sie nie chce.. najchętniej cały dzien bym w łóżku przelezała.
zjadłam wczoraj lody czekoladowe.. co ja w życiu takich lodów nie umiałam strawić.. ONLY śmietankowe zawsze..
jak ta ciąża sponiewiera człowiekiem..

w ogole to se wczoraj odwiedzilismy znajomych...
o matko i pozalowalam..
'Ania ale Ty masz brzuch.. tak szybko Ci urosnal?'
"O boże a gdzie rodzisz? a bartek z Toba? a jak sie czujesz?'
'a imie macie wybrane?'
no myslalam po 10 min ze wyjde z siebie i stane obok..
jak mnie ostatnio wszystko wnerwia..a obrywa Bartek później.. :-D

oj babo babo ... ale w sumie to ja ci sie nei dziwie ... tez by mi sie juz rzygac chcialo !!!
ja wczoraj mialam fajna akcje ... siedzimy cala rodzinka w pokoju /siostry rodzice szfagry itd/ no i w kturyms momencie mojego meza i szfagra wzielo na podsumowywanie wydatkow zon !! ile za paznokcie, bluzeczki, kurteczki itd ... no i jak na nich siadlysmy hurtem to trzeba to bylo widziec !!! najpierw moj oberwal za to ze ciezarnej sie nie odmawia przyjemnosci !! jesli przyjemnoscia jest siedzenie u kometyczki to tez to trzeba wziac pod uwage !! i ze ciezarnej to sie wogole trudno ubrac tak zeby byla z siebie zadowolona wiec niech sobie kupuje co tylko ma ochote !! no i sie moj zamknal ... a szfagrowi sie tez niezle dostalo ze go podjudza i sam sie zachowuje jak baba w ciazy :) ALE MIALYSMY RADOCHE !!! uwielbiam moje siostry w takich akcjach :D oczywiscie zero zlosliwosci czy obrazania sie bo panowie tez juz te solidarne akcje znaja wiec do sterca sobie tego za bardzo nie biora :D
 
A ja się dopiero teraz witam z rana z Wami kochane, ale zaraz na calkiem lezaca pozycje przechodze znowu. Wczoraj skurcze, lekarz i wstrzymanie porodu dzis na szczescie przeszlo/ mam nadzieje/ wiec uparlam sie ze bede w domu. Jedyny plus ze mąż przyjechał zeby do kraka mnie zabrac ale to jak czynnosc skurczowa macicy calkiem sie skonczy:/
oooojjj Aniu trzymajcie sie tam jakos!! Julka z Ryskiem to sie chyba rwia takk do siebie..:-)
uwazaj na siebie!!
jak bede w Koperniku na konsultaci to sie odezwe moze sie uda jakos zobaczyc:-)
a ja dzis przyjmuje pozycje siedzaca i pierwsze prasowanie tych malutkich ubranek..to trudniejsze niz koszule meza:-D
 
oooojjj Aniu trzymajcie sie tam jakos!! Julka z Ryskiem to sie chyba rwia takk do siebie..:-)
uwazaj na siebie!!
jak bede w Koperniku na konsultaci to sie odezwe moze sie uda jakos zobaczyc:-)
a ja dzis przyjmuje pozycje siedzaca i pierwsze prasowanie tych malutkich ubranek..to trudniejsze niz koszule meza:-D

na mnie czekaja dwie wielkie reklamowy uprane i cala suszarka sie jeszcze suszy :D ale nei jest tak zle /mi sie fajnie takie malenstwa prasowalo / :)
 
na mnie czekaja dwie wielkie reklamowy uprane i cala suszarka sie jeszcze suszy :D ale nei jest tak zle /mi sie fajnie takie malenstwa prasowalo / :)
Witam was kochane :) w ten ponury dzien ... a ja uprałam wszystkie ubranka i wyprasowałam jak jeszcze było ciepło i nizele grzało :) fajnie powysychały i przewietrzyły sie :) hehe ale smiesznie sie prasowalo całe zelazko zajmowalo 1 body hehe :):-)

[/FONThttp://www.suwaczki.com/]
 
A ja się dopiero teraz witam z rana z Wami kochane, ale zaraz na calkiem lezaca pozycje przechodze znowu. Wczoraj skurcze, lekarz i wstrzymanie porodu dzis na szczescie przeszlo/ mam nadzieje/ wiec uparlam sie ze bede w domu. Jedyny plus ze mąż przyjechał zeby do kraka mnie zabrac ale to jak czynnosc skurczowa macicy calkiem sie skonczy:/


Trzymaj się nam kochana jeszcze przynajmniej kilka tygodni!!!!
I cały czas odpoczywaj:-)

Jak ja się wczoraj uśmiałam z mojego Arka:-):-):-)
Widziałyście może u Listopadówek ten poród na you tube?
Wg mnie ta babka dostała znieczulenie bo wyglądała jakby ją to wcale nie bolało:-)
A jak mój to zobaczył to powiedział że nawet jakbym chciała żeby był przy samym porodzie to po tym filmie nie i koniec!

Biedny chłopina...jak sobie przypomnę co wyrabiałam na tym fotelu ostatnim razem to nawet się cieszę że go tam nie będzie;-)
 
Witam lasencje.
Wojtysiowa ty to już plackiem leż.
Marta coś chciała, żeby zabrał jej ktoś brzuch na 2 godziny:-D:-D, jeszcze czego zachłannica jedna jakby chciała na 40 min. to byśmy jej załatwiły ale na 2 godziny a fe nic nie dostanie bo się rozwydrzy :-p;-)
Teściowa to powinien być nowy wątek, tam by tylko ku... leciały i szmaty jakieś :-D
Szczerze to współczuje ale moja zajmuje jakieś 1 lub 2 miejsce po tym jak Amelka umierała mi w szpitalu a szmata przyjechała sobie z niemiec i do A. że co on ma za żonę , żeby po pracy obiadu nie było. Bo powinnam dziecko zostawić i z kliniki przyjeżdzać robić obiad bo i tak nie wiadomo czy z tego (czyt. z Amelki) coś będzie. A ta poszła sobie tipsy robić to mogła synusiowi obiad walnąć. Franca jedna a szkoda słów
:wściekła/y: No i do końca życia ma u mnie przeje....
 
reklama
Do góry