reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
oj ludzi ze studiów to mi tu nie brakuje... ale o pracy to napiszę Ci na priv, gdyż nie chcę tu offtopować ;-)

Mi tez możesz napisać;-)
ale mnie poty oblały :szok: i znowu skurcze... idę po no-spę i spróbuję się przespać.

Własnie poty - na wykładzie tak się spociłam, że wyszłam wcześniej...jakbym chora była, ale temp w normie raczej...kawkę sobię walnęłam, bo miałam taką ochotę...jeszcze jedną wypiję chyba...

też mam ściągnięte 2012 ale się jakoś nie mogę zabrać za ten film... może dziś z mężem?

Ja oglądalam późno - w kinie od 22 do 00.30 w nocy:-D I w ogóle mi się spać nie chciało, czyli zaciekawił mnie;-)

Rosołek gotuję - nie pamiętam już czy to tu czy u listopadówek to było, ale któraś chciała ugotować rosół i wylądowała na porodówce:-D

Natalka pojechała już? Czy przeszło?
 
Natalka niech Ci mąż po powrocie zrobi masaż plecków to na pewno trochę uśmierzy ból. A tak troszku z innej beczki - razem idziecie na porodówkę?
tak
haha ale wody ci jeszcze nie odeszly co ??
nie
atalka jak bedzie boleć jak cholera to pomyśl, że my ci zazdrościmy okropnie i twój ból sie szybko skończy a nasz??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ok
idę coś zjeść bo już nie mogę
 
Pamiętam, że rozwarcie się czuje, dosłownie nie można ścisnąć nóg.
Natalko a czy bóle krzyża wystepują ze skurczami? Ja pamietam,że bolało na raz i skurcze czyli brzuch i krzyż.
 
reklama
Do góry