reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzien 2009 - o nas

Witam Vanilla. Przeczytalam. Staram sie zrozumiec jak najwiecej. Chcialam teraz tylko powiedziec , ze (uwierz mi) nie wszystko wyglada tak tragicznie jak sie wydaje. Wiem, ze teraz sobie myslisz co ja moge wiedziec? Wiem i o tym pozniej na priva. Najwazniejsze to nabrac dystansu, schowac emocje do kieszeni nawet jesli to zrobi z ciebie zimny glaz i zaczac myslec racjonalnie.

Trzymam kciuki
Odezwe sie na priv.

Calusy
 
reklama
to i ja : Natalia
Ile mam lat? 21
Z jakiego miasta? Międzyrzecz-okolice
Ktora to ciaza? pierwsza :)
Czym sie zajmuję? Pracownik działu bezpieczeństwa
Co lubię?
fotografować i spacerować
Wolę chłopca czy na dziewczynkę? Synka choć mąż chce córcie- najważniejsze by było zdrowe :)
Ciaża była zaplanowana czy niespodzianka?
planowana, pomogły testy owulacyjne:)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was serdecznie grudniowe mamusie. Bede teraz tutaj czestm gościem więc sie przedstawie.
Na imie mam Marta, mam 23 lata
Jestem studentka medycyny (4 rok, niebawem 5)
Jestem z Łodzi
To moja pierwsza ciąza, nie planowana ale chciana :), tak jak u Georgi trafiony zatopiony po pierwszej próbie
Chciałabym urodzić dziewczynkę, ale tatuś chciałby synka, ale tak na prawde ważne żeby wszytsko było ok z dzidzią, bo tutaj niestety mam straszne obawy :((
Termin porodu 10.12 w moje urodziny :)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i chętnie do Was dołączam
 
Witam,
Mam na imię Dagmara, 27 lat. To nasza trzecia dzidzia, córcia ma 6 a synuś ma 4 latka.
Dzidzia nie planowana ale już bardzo kochana i chciana. Od kilku miesięcy marzyłam o dziecku ale odkładaliśmy tą decyzję z powodów zdrowotnych i remontu (w czerwcu przeprowadzamy się do domku :-)).
Niestety ciąża wysokiego ryzyka będzie prowadzona w klinice patologji :-(
z powodu mojej choroby. 3majcie kciuki.
Co jeszcze a termin na 25.12.2009 tylko 2 tygodnie wcześniej cesarka :-(
Obojętnie co tylko zdrowe :-))
Pozdrawiam wszystkich
 
Czołem !

Imię: Agnieszka
Wiek: Jeszcze 26 do sierpnia :p
Miasto: Siedlce (Miasto rodzime), Warszawa (studia), Mińsk Mazowiecki (Obecnie zamieszkujemy) , Otwock (A Tu pracuję) :)
Zawód: Nauczyciel - pedagog, w trakcie studia Logopedia i Psychologia
Ciąża: I ,ale nie ostatnia :)
Termin:
30.12.2009 :D będę witała Nowy Rok na porodówce hehe, może jakiś salowy do tańca się znajdzie ;D
Zamiłowania: Malowanie, książki (uwielbiam literaturę),amatorska fotografia makro, samouk informatyk , no i uwielbiam spać :p oraz ostatnio korniszony :D
Płeć dziecka: Nie ważna płeć, ważne by było zdrowe :))
Czy była planowana: O jak cholera! całe 2 lata :)
Zamężna TAK/NIE ?: Tak, 3,5 roku leci :)

Pozdrawiam zimowe mamy :)
 
Jakoś nie było czasu napisać o sobie, więc robię to teraz:
Imię: Iza
Wiek: 33
Miasto: Wrocław, a obecnie Gostycyn k. Tucholi
Ciąża: w sumie druga, ale pierwsza niestety skończyła się obumarciem
Termin: 29.12.2009
Zamiłowania: psy
Płeć dziecka: chciałabym dziewczynkę
Czy była planowana: Tak
Zamężna TAK/NIE ?: Tak
 
Witam! :-)
Imię: Marzena
Wiek: 29 i pół
Miasto: Radomsko w woj. łódzkim
Ciąża: pierwsza bardzo wyczekiwana
Termin: 11.12.2009
Zamiłowania: przyroda, książki, film, muzyka,
Płeć dziecka: chciałabym zdrowe maleństwo
Czy była planowana: Tak
Zamężna TAK/NIE ?: Tak
 
HEJ Dziewczynki :)) Witam was serdecznie ...

Imię: Ania
Wiek: 28 jeszcze ... do lipca
Miasto: Łódź (w Polsce), Dublin (w Irlandii- obecnie)
Zawód: Administracja/ księgowość

Ciąża: Pierwsza :-)
Termin: 31.12.2009 !!! fajerwerki zagluszą moje krzyki hahahaaha
Zamiłowania: film, parapsychologia, przyroda
Płeć dziecka: Gdzies w podswiadomosci dziewczynka - ale jest mi obojetne - najwazniejsze, żeby było zdrowe
Czy była planowana: oj tak :))
Zamężna TAK/NIE ?: Nie - ale w sumie 10 lat w zwiazku - wiec to juz jak stare małżeństwo :-)

**************************************
Jeszcze raz serdecznie Was pozdrawiam :)) Ania ...
 
reklama
Czas już chyba do Was dołączyć grudniówki. Gin wczoraj potwiedził ciążę to już nie ma na co czekać.

Imię: Grażyna
Wiek: 33 lata
Miasto: Gliwice
Ciąża: druga
Termin porodu: 26.12.2009 (wiem że będzie wcześniej)
Czy była planowana: Okazało się że przez mojego M tak ;-) (takie sobie zrobił postanowienie noworoczne). Mi zgoda zajęła sekundę a po godzinie już pewnie wszystko było jasne.
Zamężna: od 6 lat szczęśliwie TAK.
Płeć dzicka: Chłopczyk do pary byłby super, ale druga dziewczynka też będzie super. Chcę tylko zdrowe.
Czym się zajmuję: Dużo pracuję. Jestem inspektorem nadzoru w firmie, któa zarządza budynkami miejskimi. Czasem na zlecenie robię w domu kosztorysy inwestorskie. Zajmuję się domem i córeczką w czym mój M dzielnie mi pomaga.
Co lubię: Wakacje i urlopy - góry, morze, narty, zwiedzanie i byczenie się na plaży (wszystko). Lubię ręcznie robić karki okolicznościowe dla rodziny i znajomych na specjalne okazje (choć czasu mało). Lubię kino europejskie. Interesuję się psami ras japońskich odkąd posiadam jednego.
 
Do góry