reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hej Kobiałki :-)
Chce któraś pożyczyć Olisiątko na kilka godzin? ;-):-p Spać mi się chce jak nie wiem co, a Młody nawet nie ma zamiaru się kimnąć. Ostatnio mała bestia potrafi nie spać w ogóle w ciągu dnia, a na noc i tak zasypia dopiero po 22:baffled: Aż mi łeb pęka od całodziennego słuchania tych różnych melodyjek z jego zabawek i tej Bebe Lilly. Nawet już mu tą Bebe Lilly wykasowałam z misia, ale się rzucał i musiałam znowu wgrać :dry:

Miłego dzionka Laseczki :-)
 
Cześć!

Beznadziejny dzień dziś mam. Nawet szkoda gadać.:-(

Kata, mogę Ci opowiedzieć co jest w 3 i 4 części. Będziesz miała więcej czasu na BB:-D:-D
 
a ja chyba wkrotce zrobie angielskiego murzynka heheh
i jeszcze dodam hehehehe hiihih oraz hoooop hppooo
 
hello!!!
ale mam do nadrobienia a dlatego bo mi internet wyłączyli dziad dopiero dzisiaj zapłacił:wściekła/y::wściekła/y:
poczytam co tam u was:tak:
i zdążyłam zauważyć jak mnie wzrok nie myli to kacha gratulacje.....
aga nie zapomniałam jak bym mogła...:-)
 
Ostatnia edycja:
aga remontują blok :baffled: wymieniają okna, malują klatki (wiercili przy wymianie okien, dzisiaj jakieś im resztki zostały a że ja na parterze to najbardziej słychać, wcześniej sąsiad robił remont u góry bo córa zaszła w ciążę i trzeba było pokoik dla młodych wyremontować, wiercili skrzynki pocztowe - ściana w dużym pokoju to ta ze skrzynkami i mogłabym tak wymieniać i wymieniać :-D)
asia mniej więcej wiem bo mój szanowny małżonek nie omieszkał mi powiedzieć :-p ale wiesz - wyobraźnię ćwiczę :-D ale fajna lekka lekturka - polecam! :tak:
elcia zapomniałam napisać, że cieszę się, że oliwii nic poważnego się nie stało! bidulka mała :-(

kupiliśmy mamom po storczyku (w tesco po 19,99 zł ;-)) i czekoladzie
obecnie mąż z paszczakiem na dworze a ja idę ogarnąć chałupę :blink:
 
hej
po nasze j wyprawie do lasu przy kąpieli znaleźliśmy u Kuby dwa kleszcze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:-jeden większy drugi nimfa-jak to J powiedział (taki maluteńki że wyglądał jak jakiś pyłek).-KURCZE teraz mam schizy -muszę zapytać o szczepionkę na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych???
J.co chwila ma jakieś kleszcze jak tak po lesie łazi-ale jego szczepią....

Asiu-a co takiego beznadziejnego się dzieje u Ciebie???
Joanna-miło że jesteś :tak:
Kata-się nam zaczytała :-D;-)
Stefanko-jak tam Twoje nie mycie się???-kontynuujesz swoje postanowienie???:confused::-p
Dota-co u Was?

dziś chłopaki rozstawili trampolinę-nie mogliśmy Kuby wyciągnąć z niej....całą drogę do domu z podwórka krzyczał jak oparzony!!!-bo chciał wracać!!!
 
reklama
Witajcie Ciotki-Klotki:):):)

Ale mnie tu dawno nie było :zawstydzona/y: ... nawet nie wiem od czego zacząć bo nadrobić to chyba nie mam szans:baffled:. Więc napiszę po krótce co u nas ...

A więc ... stara bida:-( ... hehe ... tzn ja urobiona po pachy, praca, po pracy dom, w domu burdel na kółkach bo stary siedzi w chałpie i Wiktor przy nim robi totalną demolkę!!! Moja mama zła, bo nie ma co robić, a do pracy nie pójdzie, bo miejmy nadzieję, że Ł wreszcie coś znajdzie:angry:. Właściwie już nie szuka, bo ubzdurał sobie dostać się do armii na zawodowego kierowcę, testy sprawnościowe przeszedł (jako jeden z 20 na 90 chłopów) i jest taki z siebie dumny, że nie dociera do niego to, że to jeszcze nic pewnego:wściekła/y:. Mają dzwonić, ale kiedy i czy w ogóle to niewiem:angry::angry::angry:. I normalnie mam już dość ... działamy sobie na nerwy, kasy brak, a do tego w sobotę mieliśmy chrzciny siostrzeńca Ł, jutro Dzień Matki, za tydzień Dzień Dziecka, o wakacjach to już nawet nie myślę ... a ten czeka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Jestem, wściekła i wybaczcie że Wam zalewam, ale to w sumie też z jego powodu nie mam czasu na BB!!!! A strasznie mi Was brakuje ... normalnie dopchać się do komputera nie mogę żeby rachunki zapłacić a co dopiero na forum posiedzieć:-(.

Wiktorek za to wszystkie złe chwile mi wynagradza, bo jest przesłodkim ananaskiem, który i nabroi i przytuli i ucałuje!! Już jest taki przepocieszny, że pękam normalnie z dumy:happy2:;-). Dalej budzi się w nocy, ale chyba już przywykłam, bo i tak wiecznie chodzę zmęczona:baffled:.
Jeszcze z dobrych rzeczy to dostałam w pracy awans i parę groszy podwyżki, ale to zawsze coś ... poza tym przefarbowałam się na prawie czarno, i to chyba tyle u nas;-).

A teraz lecę Was poczytać ...
Buziaki dla Wszystkich:-):-):-)

Edit:

No nie!!!! Widzę, że mnie tu sporo ominęło ....
Kasia NOWY SUWACZEK!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Aż mi słów zabrakło ... strasznie się cieszę:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry