reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hello

ale dzis pustki

Elcia wspolczuje :no::no::no: biedna Oliwcia, buziaczki dla niej :tak::tak:

matko ale jestem pelna :no::no:az mnie rozsadzilo :-D:-D

a poza tym jestem padnieta i ide spac, odezwe sie jutro paaa
 
reklama
A kto mnie uświadomi czemu nie ma :teraz albo nigdy"???:wściekła/y::-:)wściekła/y::-(

też chciałabym wiedziec:angry::angry::angry::wściekła/y:

witka...
komunia sie udała, damiano był dzielny, bardzo przejęty ale wszystko przebieglo super. Pablo natomiast w kosciele gadał, spiewał wołał "mniam mniam" i takie tam inne....jednym slowem zabawiał towarzystwo. o 14 zabrała go niania i tak spedzlil sobie czas do 19.

jutro wkleje fotki, teraz spadam bo padam...a jeszcze do czwartku mam gosci..i to takich ze nawet talerza po sobie nie sprzątną..:wściekła/y::wściekła/y:echhh szkoda gadac...chodze naładowana jak nie wiem....i wkur...mnie ten bałagan, ich bhagaże itp....

no spadam juz...
buzi buzi i dobranoc:-)
 
Hej laseczki
pamiętam o Was tylko ciągle w biegu żyjemy... pyłki mnie już zaczynają atakować, i oczy mnie swędzą:-D:-D
Byliśmy dzisiaj na festynie czy czymś tam bo z okazji grójeckiego wielkiego święta ( święta Kwitnącej jabłoni) :-D:-D przyjechały 2 ekipy wesołe miasteczka i Marcel z tatą na samochodzikach szalał a z mamusią na łabątku karuzeli:-) fajnie było kurcze przynajmniej przy synciu można się wybawić:-D

elcia tak szybko do Ciebie bidulko, wiem co przeżywasz po tym nosie Marcela i w ogóle ale już wszystko dobrze hmm tulę Cię myszko

idę pofiglować troszkę i palulu i jeszcze przeczytam bo jakieś prywatne wiadomości mi przyszły...:happy2:

Kolorowych Snów Myszki
 
Iza-miło że wpadłaś dać znać co u Was!!!
Viki-super że wszystko się udało-fotki wklejaj obowiązkowo co zobaczymy Viki w nowej fryzurce :tak:;-)i Damiana-komunistę.co do gości....zobaczysz szybko pojadą i wszystko wróci do normy :tak:;-)

dobrej nocki mamuśki
Dodo35.gif
Dodo58.gif
Dodo45.gif
 
Viki daj tym gościom strzała i Ci ulży ;-):-p
Tak sobie przeglądam ostatnie strony i chyba dość długo nie było już Joanny, Ewedji, Magdalenki i Moni:confused: Gdzie jesteście kobitki, czyżby tak jak mnie dopadła Was jakaś niemoc twórcza? ;-)
 
:-):-):-) dzień dobry :-):-):-)

Po pierwsze Kacha GRATULACJE!!! Tak się cieszę że Ci się udało :-) jeju... super! :-):-):-):-)

Ela współczuję wypadku... :sorry2: oby już nigdy wam się nic takiego nie przytrafiło... ;-)
Tulę was kobietki :-)

Viki czekamy na foty i życzę żeby goście się zawinęli szybko... :tak: a czemu tak długo zostają? Daleko mają?

Iza wpadaj częściej a nie o jakiś pyłkach nam tu smęcisz :-p:-D

D w pracy a my z Julcią wstałyśmy o 8... i buszujemy... :-)
 
reklama
Do góry