reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Weroniczko, wybacz, już się do ciebie mnóstwo buziaczków, mła, mła:-):-):-):-):-):-)
I Sylwię też pozdrawiam:-) Jak się czujecie, Ty i Olivka? A Marcel, ujeżdża zebrę?:-)
 
Hej!

Ja dziś tylko na moment, bo Wiktorek znowu chory:-(. Od rana wymiotuje, czyści go biedaczka po wszystkim co do ust weźmie ... nawet po piciu:baffled:. I do tego gorączkę ma ponad 38,5, która po czopkach spada na chwilę ... jeśli nie zdąży ich wcześniej zwrócic:-(,
Mówię Wam jaki jest biedny ... prawie cały dzień leży, nie śmieje się ... strasznie mi go żal:-:)-:)-(. Nie to samo dziecko:szok:
Nawet pic nie chce ... ale wciskam mu czasem na siłę bo boję się że się odwodni:baffled: ... zjadł wprawdzie trochę takiej lekkiej zupki marchewkowej z ryżem ale zaraz ją miałam wszędzie:crazy:
Na wieczór dam mu sam kleik ryżowy,może chociaż to przyjmie.
Ł był z nim z moją mamą u lekarza i lekarka powiedziała, że albo się przytruł albo wirusowe ... a ja już mam przed oczami historię Pablusia Viki:-:)-(.
Ło Matko ale się o niego martwię....

Wybaczcie, ale ze mnie tyle na dziś ...
Buziaki:)
 
Monia biedny Wiktorek, oby mu szybciutko przeszlo, duuuzo zdrowka :tak::tak:

Joanna to masz malego uciekiniera w domu :-D:-D

Aga moze Lukaszek ma inne zdolnosci niz malowanie ;-):-)

Asia zdrowka dla Filipka, wspoczuje mu kataru bo mnie juz 3 dni meczy i jestem wsciekla i boli mnie nos i ogolnie do d..
 
i my już na miejscu :tak:-właśnie wrócilismy od dziadków!-umęczona jestem że szok!!!-dziś melduje że na nocną zmianę nie idę bo śpie prawie nastojaco :tak:
nie wiem Która to kiedyś pisała???-sorki ale nie pamiętam....
o tym porywaniu dzieci w marketach-wiecie co?-moja teściowa wróciła z Gdańska -pisałam wcześniej że była pilnować dzieciaki u męża brata i dziś jak mi to powiedziała to w szoku byłam-właśnie tą historyjkę którą -któraś z Was tu linkiem wkleiła.że to w Gdańsku ponoć było...
moja szwagierka ma kumpelkę -sąsiadkę i to jej znajomej chciali to dziecko w tym markecie porwać!!!!!!!!!!!!!!!!!-SZOK-jak mi to mówiła!!!!
druga sprawa -to pisałam Wam o tych skarpetkach co dziewczyny link wkleiły-byłam dziś w tym sklepie.-mają mieć za tydzień z tej samej firmy-z antypoślizgiem -patrzyłam cena jest 2.50zł .za parę.babka mówiła że cena raczej zmianie nie ulegnie.
co tam jeszcze -dziś Kuba dosadził się do miski z popcornem.-byłam z nim u koleżanki i tak powystawiała wszystkiego-ten jak to zobaczył to garściami....kurcze żeby mu nic nie było!!!!!............
a wczoraj znów kupiłam winogrona w biedronce-i tak samo jak wylukał -to nie było bata musiałam mu każdą kulkę obierać ze skóry i wyciągać pestki i dawać.jadł aż mu sie uszy trzęsły.
 
Jutrzenka-ja muszę mieć cierpliwość-i obierać pędem...bo Kuba tak sie domaga-je jak szalony :tak::-D:tak:-bałam się że go brzuch będzie bolał -ale wszystko było ok-tylko kupkę zrobił o 5 rano!!!!!-chyba go przegoniły te gronka?:-D:-D:-D:-D


a tu jeszcze coś na wieczór -śmiesznego zapodam....:tak::-);-)
1) Trzech gości umówiło się w knajpie na flaszkę. Przy stoliku robią składkę-każdy dał po 10 zł. Po chwili kelner przynosi flaszkę i mówi: wódka kosztowała 25 zł, zostało 5 zł reszty, żeby było sprawiedliwie ja biorę 2 zł a panom oddaje po 1 zł reszty. Po paru minutach goście liczą: daliśmy 3 banknoty po 10 zł, kelner wydał nam po 1 zł reszty więc wydaliśmy po 9 zł, trzy razy 9 daje nam 27 zł, 2 zł wziął kelner...a gdzie jeszcze 1 zł?

2)Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P?
- I jedno i drugie wstyd prowadzić.

3) Jak się nazywa rosół z wielu kur?
- Rosół skurwielu!

4) Co to jest dziewica?
- "Satyra na leniwych chłopów".

5) Co mówi kanapka do pijaka?
- Zaraz wrócę...

6) Jak zakończy się ostatni odcinek powieści radiowej "W Jezioranach"?
- Popatrz, Maryś, na niebo. Jaki wielki grzyb...

7) Co jest czarne, owłosione i lata między majtkami? Bosman podczas sztormu.
8) Co jest długie na 18 cm i każda kobieta ma to chętnie w rękach? - 100 złoty.
9) Czym się rózni męski ogródek od damskiego. Tym, że w męskim ogródku rośnie ogórek, a w damskim tylko trawa i dziura po krecie
10) Dlaczego mrówki tak szybko się rozmnażają? - Bo jeszcze nikt nie wymyślił takich małych prezerwatyw
11) Ulubiony drink Osamy Bin Ladena? - Podwójny Mannhattan!

 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki:-) Pozwolicie, że się przywitam ładnie;-):-D

Asiacur dziękówka za pamięc. My czujemy się bardzo dobrze:tak: pod warunkiem, że Marcel nas nie wykończy:wściekła/y:
Rany, moje dziecko jest okropnym łobuzem:-( Oj będę miała co robic z nim:-( Ostatnio jest na etapie wiecznego włażenia na krzesła i szarpania nim:szok: A ja go tylko ściągam i tak milion razy:wściekła/y:

Kasiamaj ja kiedyś czytałam, że to ściema z tymi porwaniami (chodzi mi o te że kradną dzieci i nerki wycinają)

Wszystkim chorutkom (tym małym i dużym) dużo zdrówka życzę:-):-)

Aaaa, dzisiaj przez cały dzień Marcel zjadł tylko kawałek bułeczki i melona:wściekła/y:
 
Do góry