reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzień dobry!

Młody wstał o 8 ale po godzince zabawy wskoczył do mnie do łóżka (bo urlop sobie dziś wzięłam) i wstaliśmy niedawno:happy::happy::happy:

Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziecię mi usnęło :tak:

Dota 97 lat??? Stara dupa... ;-):-D:-D:-D

Viki na szczęście prąd mają ale bywało też że nie było. No i co przyjdzie to ciuchy oddaję, czajnik elektryczny dałam, kaszkę jak mam zzapas to wpakuję jej.... Pomagam jak mogę ale u mnie też się nie przelewa... :zawstydzona/y:
Od małego życie ją doświadcza w takiej rodzinie.Zimą to ma ręce zielono- fioletowe, bo jako dzieciak w przeręblu pranie sobie robiła i poodmrażała... nie wyobrażam sobie takiego życia... dlatego jak się wyrwała to robiła co mogła żeby mieć super rodzinę i co z tego? Nic... :-( ehhh nie psuję już atmosfery...

Aga :szok: straszna historia... :-:)-:)-(
 
Grzechotka- ale ladnie Kubulek spi...:tak: Ja moge sobie pomarzyc, zeby moj spal 3 godz....:sorry2:A zimy to chyba nikt nie lubi....:baffled:
Weroniczka- acha, to gosposia posprzatala... ale fajnie....:tak:
Aga- szok!Bardzo smutna historia....:-(
Dota- acha, juz widze te 97 lat....:-D:-D
 
Dziewczyny,dziewczyny.....:-D:-DWy moje perliczki jedne......;-):-D

A macie taki jeden::-D
W kościele za chwile ma się odbyć ślub. Młoda para zbliża się powoli do ołtarza.
Wśród zebranych gości jest mała dziewczynka, która szeptem pyta swoją mamę:
- Mamusiu, a dlaczego panna młoda jest tak ślicznie ubrana w białą sukienkę?
- Bo widzisz córeczko, ona chce wszystkim pokazać jaka jest bardzo szczęśliwa - odpowiada matka.
- To dlaczego pan młody jest ubrany na czarno?

 
Bo zaraz po ślubie ta pani w białym założy temu panu specjalne okulary, w których wszystkie inne panie będą wyglądały na 97 lat
:-D
 
reklama
Do góry